عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » "کارگاه آموزشی کسب و کار در فضای مجازی ویژه بانوان" درچهار منطقه استان گلستان برگزار شد

به همت دفتر بانوان استانداری گلستان و همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان:

"کارگاه آموزشی کسب و کار در فضای مجازی ویژه بانوان" درچهار منطقه استان گلستان برگزار شد

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در کارگاه آموزشی کسب و کار در فضای مجازی شهرستان رامیان روستای توران فارس، ضمن تشکر از حضور بانوان و عوامل برگزاری کارگاه آموزشی گفت: بانوان روستایی، زنان توانمند بالقوه ای هستند که لازم است زمینه را برای به فعل رسیدن استعدادهای آنان فراهم کنیم.

کلثوم غفاری توران افزود : گاهی علت عدم حضور بانوان در عرصه اقتصادی و تولید، عدم نیاز مالیً و یا عدم تمایل به استقلال مالی است و گاهی هم عدم فرصت کافی است.اما بانوان باید بدانند که برای توسعه باید از تمام توان، فضاها و مکانهای در دسترس استفاده کنند.

وی یاد آور شد: برای اشتغال نخست باید صیغه خواستن را صرف کرد. یعنی حس و نیاز درونی اعم از مالی و غیر مالی در فرد باید بوجود آید.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: اینکه قرآن و معصومین علیهم السلام توصیه می کنند که انسان باید هر لحظه از نو متولد شود یک مفهومش همین است که از گذراندنعمر به بطالت خودداری نماید و هر لحظه اش رو به پیشرفت باشد.

وی به ویژگی های اینترنت اشاره کرد و گفت: فضای مجازی و اینترنت فاصله ها را کم کرده است، کافی است راههای استفاده از آن را بدانیم و اراده کنیم و از این فضای در دسترس برای برنامه ریزی در جهت اشتغال و فروش محصولات خود بهره بگیریم.

غفاری ادامه داد:آموزش کسب و کار در فضای مجازی گام موثری بود که توسط معاونت زنان وزارت ارتباطات انجام شد و گام های بعدی باید توسط خود بانوان برداشته شود.

شایان ذکر است کارگاه آموزشی کسب و کار در فضای مجازی ویژهبانوان با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعاتدر چهار منطقه استان گلستان برگزار شد.


تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : banovan
  • بازدید : 55
  • کد خبر : 55543