عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در بندرگز تشریح شد


برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در بندرگز تشریح شد

برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در بندرگز تشریح شد

فرماندار بندرگز برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان را تشریح کرد.

"علی اصغر میرزایی" در مصاحبه خبری با صدا و سیمای مرکز گلستان ، برپایی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر را از جمله برنامه های مربوط به هفته یاد شده خواند و افزود : این نمایشگاه با مشارکت دستگاه های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بندرگز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت یک هفته بر پا خواهد بود.

وی برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی و ایستگاه مشاوره ، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی ، دیدار با خانواده های شهدا در راه مبارزه با مواد مخدر ، غبار روبی مزار شهدا و تجلیل از دست اندرکاران امر مبارزه با مواد مخدر را از دیگر برنامه های اجرایی این هفته در شهرستان بندرگز یاد کرد .

میرزایی ، برپایی نمایشگاه های سیار پیشگیری از اعتیاد با همکاری سفیران مبارزه با مواد مخدر و دستاوردهای مبارزه با مواد مخدر را از دیگر برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بندرگز برشمرد.

رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود گفت : بهترین راه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر فرهنگ سازی است و تحقق آن به حمایت همه دستگاه های اجرایی ، متولیان و خانواده ها نیاز دارد .

 وی اظهار داشت : ترویج مواد مخدر از اهداف دشمنان بویژه برای انحراف نسل جوان است و باید بیشتر از پیش در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر هوشیار باشیم .

از ششم تا 12 تیر ماه هفته مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است .

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 671
  • کد خبر : 10323