عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » هفتمین جلسه ستاد طرح سالمسازی سواحل بندرگز برگزار شد


هفتمین جلسه ستاد طرح سالمسازی سواحل بندرگز برگزار شد

هفتمین جلسه ستاد طرح سالمسازی سواحل بندرگز برگزار شد

هفتمین جلسه ستاد طرح سالمسازی سواحل شهرستان بندرگز در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بندرگز در این جلسه با اشاره به حضور مسافران و گردشگران در ایام تعطیلات تابستان و عید نوروز در این شهرستان گفت: بندرگز نخستین محل ورود مسافران استان گلستان از مازندران محسوب می شود.

"علی اصغر میرزایی" با اشاره به ارائه خدمات به مسافران به خصوص در ایام تعطیلات تابستان افزود: خوشبختانه با مدیریت و تلاش شبانه روزی همه مسوولان ، علاوه بر تامین امنیت و آسایش در بین مسافران و گردشگران ، خدمات لازم قابل ارایه به مسافران به خوبی مدیریت شد.

وی ، خواستار مساعدت ویژه وزارت کشور در تامین اعتبار لازم برای تجهیز و ایجاد زیرساخت های متناسب با دریا در سواحل بندرگز شد و افزود: با تامین زیرساخت ها، رضایتمندی مردم نیز بیشتر از گذشته حاصل خواهد شد.

فرماندار بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود، استقرار نیروهای انتظامی، دریابانی، اورژانس، هلال احمر، ناجیان غریق، ساماندهی شناورهای تفریحی، آماده سازی محل شنا، بهره برداری از پروژه کمپینگ گردشگری بندرگز و زیر سازی و روکش آسفالت آن را مهمترین اقدامات انجام شده در سواحل شهرستان در تابستان 94 بیان کرد.

وی، بازدید مستمر از پلاژها، استقرار پایگاه تابستانی، برپایی نماز جاعت، استقرار کیوسک راهنمای مسافران و گردشگران، زیبا سازی محیط و اجرای مسابقات ورزشی و فرهنگی را از دیگر برنامه های اجرایی در سواحل شهرستان بندرگز عنوان کرد.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 355
  • کد خبر : 12664