عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، پشتیبانی از آرمان های انقلاب است


حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، پشتیبانی از آرمان های انقلاب است

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، پشتیبانی از آرمان های انقلاب است

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، پشتیبانی از آرمان های انقلاب است.

"علی اصغر میرزایی" در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری بندرگز افزود : مهمترین محور عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران ، حمایت و پشتیبانی ملت است که تداوم اقتدار و توسعه ملی را تضمین می کند.

وی تصریح کرد : حضور پر نشاط مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری پیامی مهم و اثر گذار به دشمنان ملت و نظام اسلامی ایران است که انتخابات نیز با شکوه هر چه تمام تر برگزار خواهد شد و ملت ایران از آرمان های خود عقب نخواهند نشست.

نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان بندرگز به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و یادآور شد :  حضور گسترده ملت ایران اسلامی ضامن بقای نظام است.

میرزایی با دعوت از مردم برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن افزود : مردم امسال نیز همچون 37 سال گذشته در این روز ملی حضوری باشکوه و پررنگ داشته و از دستاوردهای نظام اسلامی حمایت و پشتیبانی خواهند داشت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و با بیان اینکه 22  بهمن به همه اقشار مختلف ملت بزرگ ایران تعلق دارد ابراز امیدواری کرد مردم شریف شهرستان بندرگز با حضور پرشور در این راهپیمایی ، ضمن اعلام وفاداری به اسلام و آرمان های مقدس انقلاب ، با وحدت و یکپارچگی خود ، دشمنان کشور را نا امید کنند.


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 337
  • کد خبر : 17578