عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دستگاه ها درجهت کنترل قیمت کالاها با ستاد تنظیم بازار همکاری نمایند

دشتیان،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری:

دستگاه ها درجهت کنترل قیمت کالاها با ستاد تنظیم بازار همکاری نمایند

دستگاه ها درجهت کنترل قیمت کالاها با ستاد تنظیم بازار همکاری نمایند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گرگان ،جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان گرگان به ریاست"ابراهیم دشتیان"معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری برگزار شد .

دشتیان در این جلسه با ماه محرم اشاره کرد و گفت: به شکر خدا در دهه اول ماه محرم تدابیر لازم در جهت ثبات قیمت ها در بازار با همکاری اعضای تنظیم بازار ایجاد شد و نیاز است در روزهای دیگر ماه محرم و ایام ماه صفر نیز همین تدابیر حفظ شود .

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری اظهار داشت: جهاد کشاروزی با همکاری سایر دستگاه های مرتبط نسبت به دریافت و توزیع اقلام سهمیه ای از جمله شکر و برنج پیگیری و اقدامات لازم را داشته باشند .

وی افزود: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در ادامه بر تشدید فعالیت گشتهای مشترک نظارتی در شهرستان تاکید کرد و گفت: در این زمینه انتظار می رود مسئولان نظارت و بازرسی دقیق و کامل بر واحدهای صنفی داشته باشند تا مردم با آرامش خاطر، کالاهای سالم و با کیفیت مصرف کنند.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گرگان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گرگان
  • بازدید : 280
  • کد خبر : 26250