عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » فرماندار گنبد کاووس: خرید کالای با کیفیت ایرانی ، وظیفه ملی است


فرماندار گنبد کاووس: خرید کالای با کیفیت ایرانی ، وظیفه ملی است

فرماندار گنبد کاووس: خرید کالای با کیفیت ایرانی ، وظیفه ملی است

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس، خرید کالای با کیفیت ایرانی را وظیفه ملی دانست و گفت: این امر به تقویت و رونق تولید داخلی و نیز اشتغال بیشتر درجامعه کمک می کند
عبدالقدیر کریمی اظهار داشت: نکته حائز اهمیت در خرید کالای داخلی، کیفیت آن است که بایستی مورد توجه و اهتمام ویژه واحدها و صنایع تولیدی داخلی قرار گیرد.
وی گفت: تولید و عرضه کالای با کیفیت داخلی اعتماد عمومی را به همراه می آورد و برای استمرار و حفظ این سرمایه اجتماعی و تبدیل آن به اعتقاد و فرهنگ عمومی، بایستی اولویت نخست تولید کنندگان داخلی، تولید کالای با کیفیت و متناسب با ذائقه مصرف کننده باشد.
کریمی بااشاره به رویکرد و سیاست حمایتی دولت یازدهم در پرداخت وام به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال برای رونق تولید و ایجاد اشتغال، اضافه کرد: واحدهای تولیدی بایستی با تولید محصولات با کیفیت به تحقق اهداف دولت کمک نمایند.
وی تصریح کرد: امروز صاحبان واحدهای تولیدی باید به معنای واقعی کلمه کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند تا اقشار مختلف مردم با اعتماد و اطمینان آن را خرید کنند.
فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین از ابتکار خبرگزاری جمهوری اسلامی در راه اندازی کمپین خرید کالای ایرانی قدردانی و بر استمرار این حرکت های فرهنگی درجامعه تاکید کرد و گفت: رسانه ها از ارکان اصلی فرهنگ سازی هستند که می توانند در حوزه های مختلف بویژه تولید و مصرف اثرگذار باشند

ارسال کننده خبر : فرمانداری گنبد کاووس
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 175
  • کد خبر : 31662