عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » از همه بضاعتهای موجود در جهت فراهم سازی زمینه های رشد و توسعه هنر استفاده میکنیم

جمالی فرماندار کردکوی:

از همه بضاعتهای موجود در جهت فراهم سازی زمینه های رشد و توسعه هنر استفاده میکنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی؛جمالی فرماندار در دیدار هنرمندان و مسئولان انجمنها و موسسات هنری با اشاره به اهمییت جایگاه هنر و هنرمند در فرهنگ مردم ایران گفت :از همه بضاعتهای موجود اعم از ظرفیتهای دستگاههای اجرایی ، انجمنها، سمن ها واسپانسرهای علاقمند در جهت فراهم سازی زمینه های رشد و بالندگی هنر در سطح شهرستان‌ استفاده میکنیم.
جمالی به تاثیرات هنرمندان در حوزه های مختلف اجتماعی و سیاسی جامعه پرداخت و گفت :  رابطه متقابل مردم و هنرمندان، زمینه ساز توسعه هنر و اجتماعی کردن آن می گردد.
وی گستردگی حضور هنرمندان در عرصه های مختلف هنری را سبب زنده نگهداشتن انواع هنر و ماندگاری ان در طول زمان دانست و تصریح کرد؛ عشق و ذوق بهترین موتور رشد وبالندگی هنر به حساب می آید و بر این اساس مجموعه مدیریت شهرستان امادگی همه گونه حمایت مادی و معنوی از فعالیت های انجمنهای فرهنگی و هنری در برگزاری جشنوارها و فستیوالهای هنری را دارد.
گفتنی است؛در آغاز این جلسه هر یک ازهنرمندان، مسئولان انجمنها و موسسات هنری و فرهنگی ضمن ارایه گزارشی از عملکرد خود، با طرح مسائل و مشکلات پیرامونی خواستار حمایتهای مادی و معنوی بیشتر مدیریت شهرستان در بخشهای مختلف هنر شدند.


 

 

 

 ارسال کننده خبر : فرمانداری کردکوی
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : کردکوی
  • بازدید : 100
  • کد خبر : 35966