عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا

فرماندار در سومین جلسه شورای ساماندهی سالمندان خبر داد:

برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا

برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در شهرستان آق قلا

فرماندار شهرستان آق قلا از برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در این شهرستان خبر داد.

صبح امروز دوشنبه 13 آذر ماه ، سومین جلسه شورای ساماندهی امور سالمندان شهرستان آق قلا در سال جاری به ریاست "امانگلدی ضمیر" فرماندار و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی عضو این شوراء در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، "امانگلدی ضمیر" در این جلسه توجه به امور سالمندان را از وظايف همه مسئولین دانست و گفت: اجراي برنامه هاي مناسب سازي محيطي براي تسهيل در تردد سالمندان در رأس اقدامات مسئولين قرار گيرد .

فرماندار شهرستان آق قلا خواستار اجرای برنامه های متناسب با روحيات سالمندان بمنظور افزايش تحرک و شادابي و نشاط در بين آنان شد و در همین راستا از برگزاری همایش پیاده روی سالمندان در این شهرستان خبر داد.

وی تاکید بر حمایت از جامعه سالمندی اظهار داشت: فرهنگ سازی حمایت از سالمندان به عنوان اولویت کار باید در جامعه و خانواده ها تعریف شود و هر فردی به اندازه توان خود از این قشر حمایت کند.

"ضمیر" فراهم ساختن امکان تداوم حضور سالمندان در جامعه ، تاکید بر حفظ موقعیت و جایگاه سالمند در خانواده ، تاکید بر حفظ احترام ، شأن و حرمت سالمند و فراهم ساختن امکان مشارکت مردم ، انجمن ها و موسسات غیر دولتی را از جمله سیاست ها و خط مشی های شورای ساماندهی سالمندان عنوان کرد.
ارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 151
  • کد خبر : 39931