عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار استفاده شود

فرماندار در آئین تکریم و معارفه رئیس تعاون روستائی شهرستان آق قلا:

از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار استفاده شود

از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار استفاده شود

 فرماندار شهرستان آق قلا گفت: از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار استفاده شود.

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون روستائی شهرستان آق قلا با حضور"امانگلدی ضمیر" فرماندار ، "حکیم گلدی زاده" مدیر کل تعاون روستائی استان،معاونین ستادی این اداره کل و اعضای شرکت های تعاونی در محل سالن اجتماعات اداره تعاون روستائی شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان اق قلا،"امانگلدی ضمیر" در این مراسم ضمن اشاره به مغفول ماندن مسئولین از برنامه ها و سیاستهای دولت در برنامه پنجم توسعه ، بر استفاده از ظرفیت های قانونی و وظیفه مندی دستگاههای اجرایی در اجرای هرچه بهتر برنامه ششم توسعه در شهرستان آق قلا تاکید کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا نگاه ویژه دولت دوازدهم به برون سپاری اقدامات به بخش خصوصی را مورد اشاره قرار داد و وجود 12 هزار و 700 نفر عضو شرکت های تعاونی شهرستان را ظرفیت و توانمندی بسیار خوبی در فرصت ها و ایجاد طرحهای اشتغالزائی بیان کرد.

این مقام مسئول در شهرستان آق قلا توجه ویژه دولت دوازدهم به اشتغال جوانان و بانوان و توسعه روستائی را مورد خطاب قرار داد و افزود: در همین راستا و با موافقت مقام معظم رهبری مبلغ 1/5 میلیارد دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال و با تاکید اشتغال جوانان مصوب و عملیاتی شده است.در مجموع در سطح کشور قریب 30 هزار میلیارد تومان تهسیلات اشتغالزائی در نظر گرفته شده است که سهم استان گلستان 1000میلیارد تومان بوده و 30 میلیارد تومان اعتبار اولیه و به صورت شناور سهم شهرستان آق قلا از این تسهیلات می باشد.

وی از ارائه 10 برنامه و چشم انداز توسعه ایی شهرستان آق قلا خبر داد و علاج بخشی سد وشمگیر با اعتبار 240 میلیارد تومان را مهمترین برنامه و توسعه صنعت بوم گردی، ایجاد ایستگاه راه آهن و توقفگاه گردشگری را بخشی از این برنامه ها عنوان نمود.

"ضمیر" در خاتمه سخنان بر استفاده از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار بخصوص برای جوانان تاکید کرد و تصریح کرد: توسعه شهرستان آق قلا با هم افزائی، تعامل و همکاری مجموعه مسئولین دستگاههای اجرایی و مردم این شهرستان امکان پذیر خواهد شد.

 

 

از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار استفاده شود

 

از ظرفیت تعاونی های تولیدی در جهت اشتغالزائی پایدار استفاده شود

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 106
  • کد خبر : 40732