عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » فرماندار شهرستان آق قلا در مرکز سامد، پاسخگوی شهروندان خواهد بود

در راستای ارتباط مستقیم با مسئولین:

فرماندار شهرستان آق قلا در مرکز سامد، پاسخگوی شهروندان خواهد بود

فرماندار شهرستان آق قلا در مرکز سامد، پاسخگوی شهروندان خواهد بود

در راستای ارتباط مستقیم با مسئولین، فرماندار شهرستان آق قلا در مرکز سامد، پاسخگویی شهروندان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا ،"امانگلدی ضمیر" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان، ارتباط مستقیم شهروندان با مسئولین از طریق مرکز سامد را تبلور عینی مردمی بودن دولت"تدبیر و امید" دانست و افزود: راه اندازی مرکز سامد زمینه و بستری را فراهم کرده است تا شهروندان ،مسائل و مشکلات خود را به صورت مستقیم با مسئولین در میان بگذارند.

فرماندار شهرستان آق قلا یکی از اهداف انقلاب اسلامی را فراهم کردن فضای ارتباط راحت بین مردم و مسئولان دانست و ادامه داد :بنای اصلی کار دولت دوازدهم ، خدمت صادقانه به مردم است و این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.

"ضمیر" در خاتمه تصریح کرد :آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری دهد تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده شود.

لازم به ذکر است ،"امانگلدی ضمیر" فرماندار شهرستان آق قلا به همراه "علی اصغر طهماسبی" معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار ،"سردار جاویدان" فرمانده انتظامی استان و "حجت الاسلام قاسمی" معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان روز سه شنبه 12 دی ماه با حضور در مرکز سامد آماده پاسخگویی به شهروندان خواهند بود.

مردم عزیز شهرستان آق قلا می توانند از ساعت 9 الی 11:30 صبح از طریق تماس با شماره 111 و داخلی 3 به صورت مستقیم با "امانگلدی ضمیر" فرماندار شهرستان آق قلا ارتباط برقرار نمایند و موضوعات مرتبط با حوزه شهرستان را مطرح نمایند.

 ارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 115
  • کد خبر : 40804