عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » با جمع بندی داشته های خود گام بزرگی جهت آموزش و پرورش فرزندانمان برداریم

فرماندار گرگان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان:

با جمع بندی داشته های خود گام بزرگی جهت آموزش و پرورش فرزندانمان برداریم

با جمع بندی داشته های خود گام بزرگی جهت آموزش و پرورش فرزندانمان برداریم

فرماندار شهرستان گرگان در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گرگان بیان داشت: باید ما برای آموزش وپرورش فرزندانمان در کل شهرستان برنامه ریزی نماییم و تلاش نماییم، داشته های خود را در کنار هم قرار دهیم و تصمیم کلی در این مهم داشته باشیم .
سید عباس حسینی با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش محلی برای تضارب آراء و گفتگو مباحث حوزه تعلیم و تربیت است افزود: خوشبختانه در سالجاری با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده کارشناسان توانسته ایم در راستای بهبود وضع موجود آموزش و پرورش شهرستان گام برداریم.
فرماندار شهرستان گرگان با مهم ارزیابی کردن نقش آموزش و پرورش در مسایل زیربنایی کشور و همچنین اشاره به گستردگی مجموعه این نهاد مقدس، گفت: بدون شک آموزش و پرورش پایه و اساس موفقیت یک کشور محسوب می شود، بنابراین کمک به آموزش و پرورش کمک به آینده مملکت است.
فرماندار گرگان در خصوص علی رغم 5درصد سهم آموزش و پرورش از شهرداری ها بیان داشت : می توانیم با برنامه ریزی و دراختیار قرار دادن ساعت های خاصی از سالن های ورزشی در دست سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گرگان و شهرداری های تابعه شهرستان جهت تأمین اعتبار بخش تربیت(ورزش) دانش آموزان تلاش نماییم .
فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان گرگان گفت: باید در سال های آتی نسیت به پراکنش مدارس از شمال اجتماعی به شمال جغرافیایی با فرهنگ سازی تلاش نماییم مراکز فرهنگی(مدارس) را به حاشیه شهرکها هدایت نماییم.
وی در خصوص اسکان مسافران در ایام نوروز 97بیان داشت: آموزش و پرورش به عنوان يكي از حاميان ستاد اسكان نوروزي در ارائه خدمات به مسافرين و بازديدكنندگان در طول ايام تعطيلات نوروز همچون سنوات گذشته به عنوان عضو ستاد خدمات سفر تلاش نماید .
دکتر حسینی با آرزوی سالی خوش برای همه اعضای شورا از همکاری همه دستگاه ها با شورای آموزش تشکر و قدردانی کرد .

ارسال کننده خبر : فرمانداری گرگان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گرگان
  • بازدید : 52
  • کد خبر : 43281

فهرست

پیوندها

حدیث روز

پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برای بقا خلق شده اید نه برای نابودی و فنا و با مرگ تنها از جهانی به جهان دیگر منتقل می شوید.

آرشیو

<    «  آبان 1397  »    >
شیدسچپج
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

آمار


آمار بازدید
بازدید امروز: 27170
بازدید دیروز: 16258
بازدید ماه:171832
بازدید سال:1864556
بازدید کل:18513185

آخرین بروزرسانی

ارتباط با استاندار


افتخار به گذشته _ امید به آینده