عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بازديد فرماندار آزادشهر از روستای مرزبن بخش مركزي


بازديد فرماندار آزادشهر از روستای مرزبن بخش مركزي

بازديد فرماندار آزادشهر از روستای مرزبن بخش مركزي

دکتر حسینی فرماندار آزادشهر به همراه مهندس پژوهش بخشدار مرکزی با حضور در روستای مرزبن از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفت.

فرماندار آزادشهر در حاشیه این بازدید گفت: يكي از ويژگي هاي اصلي اين انقلاب ارتباط مستقيم مردم و مسئولان همين ويژگي عامل رشد، پيشرفت، بالندگي و تداوم انقلاب به شمار مي رود.

وي تصريح كرد: حضور مسئولان در ميان مردم يك وظيفه است كه بايد به نحو احسن به انجام برسد هر چند نمي توانيم تمامي مشكلات را برطرف كنيم ولي از هيچ كوششي در رفع مشكلات مردم دريغ نكرده و توجه و رسيدگي به حال مردم را وظيفه خود ميدانيم.

فرماندارآزادشهر در ادامه با بيان اين كه هدف ما ايجاد بسترهاي مناسبت به منظور ماندگاري مردم بويژه نسل جوان در روستا هاست افزود: با مهاجرت به شهرها علاوه بر ايجاد حاشيه نشيني در شهرها، مشكلات عديده اي براي آنان ايجاد ميشود.

دکتر حسینی اظهار داشت : ما در كشور خود نعمت هاي بسيار زيادي داريم كه مهم ترين آن ها نعمت ولايت و امنيت است و در كنار آن مي توان به بالاترين سرمايه جمهوري اسلامي ايران يعني اعتماد مردم اشاره كرد.

وی با تاكيد بر اين كه نگاه دولت در كار و خدمت ،خدمت رساني صادقانه و رسيدگي به حال مردم بويژه اقشار آسيب پذير است افزود: سياستهاي اعلامي و رويكرد و نگاه دولت تدبير و اميد تعالي زندگي و افزايش اميد در بين مردم بويژه روستاييان عزيز است.

 

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 95
  • کد خبر : 43559