عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اولین جلسه هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کلاله در سال جدید برگزار شد.


اولین جلسه هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کلاله در سال جدید برگزار شد.

اولین جلسه هماهنگی شورای  مبارزه با مواد مخدر شهرستان کلاله در سال جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کلاله مهندس حمیدی در اولین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که بیست و هفتم فروردین ماه تشکیل گردید تصریح کرد: باید کار در حوضه ی مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد به صورت عملی و موضوعات اجتماع محور صورت بگیرد. 
مهندس حمیدی با توجه به اطلاعات و آمارهای موجود در زمینه پیشگیری ودرمان اعتیاد بیان نمود: ادارات آموزش و پرورش، مرکز بهداشت و بهزیستی جلسه ای جهت کاهش نرخ اعتیاد تشکیل داده و با کمک آحاد جامعه از تمام ظرفیت ها در راستای پیشبرد اهداف تلاش مضاعف نمایند.
وی افزود:حوزه مدارس و دانشگاه یکی از آسیب های جدی است که باید بطور ویژه برنامه ریزی شود تا جلوی روزنه ها و منافذی که باعث آسیب می شود را بگیریم و در این راستا بایستی از طریق برنامه های آموزشی موثر و فرهنگسازی،افکار را اصلاح و در نتیجه آسیب ها کاهش یابد.
فرماندار کلاله با اشاره به اینکه نیاز جدی امروز جامعه نشاط اجتماعی می باشد اظهار کرد:در بحث هر روستا یک زمین ورزشی،کمیته ای با عضویت بنیادمسکن،بخشداری ها و تربیت بدنی تشکیل گردد.
وی در ادمه افزود:پیگیری لازم برای واگذاری و تعیین زمین ورزشی برای روستاهای فاقد زمین ورزشی با محوریت دهیاریها و شوراهای روستا انجام گیرد.
لازم به ذکر است در این جلسه اعضاء شورای موادمخدر برنامه های آموزشی خود را به منظور کاهش اعتیاد به فرماندار شهرستان ارائه نمودند.
 
 

اولین جلسه هماهنگی شورای  مبارزه با مواد مخدر شهرستان کلاله در سال جدید برگزار شد.


ارسال کننده خبر : فرمانداری کلاله
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : کلاله
  • بازدید : 83
  • کد خبر : 44344