عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » فرماندار شهرستان آزادشهر : چاه‌های غیرمجاز آزادشهر پلمب می‌شوند


فرماندار شهرستان آزادشهر : چاه‌های غیرمجاز آزادشهر پلمب می‌شوند

فرماندار شهرستان آزادشهر : چاه‌های غیرمجاز آزادشهر پلمب می‌شوند 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، جلسه مشکلات چاه های غیر مجاز به ریاست دکتر حسینی فرماندار و با حضور بزی دادستان ،جفائی بخشدار چشمه ساران ،حسینی مدیر جهاد کشاورزی و تیموری رئیس اداره منابع آب شهرستان آزادشهر در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد.

فرماندار آزادشهر گفت: چاه‌های غیرمجاز شهرستان آزادشهر به محض وصول شکایت با هماهنگی دادستان و نیروی انتظامی پلمب شده و از برداشت آب جلوگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: برداشت بی‌رویه از منابع آب شهرستان آزادشهر باعث شده تا وضعیت آب در منابع زیرزمینی به شدت افت کرده و با نشست زمین قابلیت آبگیری مجدد از دست رفته و چنانچه در آینده بارندگی خوبی داشته باشیم، وضعیت لایه‌های زمین به گونه‌ای نیست که بتواند از آن بهره‌برداری کند.

حسینی یادآور شد: در خصوص احکام شکایت‌هایی که برای چاه‌های غیرمجاز به دستگاه قضایی ارسال می‌شود با مساعدت دادستان مقرر شد قبل از ارجاع به شعبات از طریق دادستان دستور پلمب صادر شده و بحث‌های تفهیم اتهام و رسیدگی‌های قضایی بعد از این اقدام انجام شود.

وی تأکید کرد: وضعیت بحران آب شهرستان باعث شده است تا مصلحت اندیشی را کنار گذاشته و از طریق دادستانی، نیروی انتظامی و امور منابع آب آزادشهر اقدامات لازم انجام شود.

در ادامه بزی دادستان شهرستان آزادشهر چاه‌های غیرمجاز را جرم دانست و خاطرنشان کرد: چاه‌های غیرمحاز باید شناسایی شوند و با پیگیری قضایی با آن‌ها برخورد شود زیرا جرم تلقی می‌شود.

وی افزود: با مسدود شدن چاه‌های غیر مجاز تا کنون تا حدی کوتاهی صورت گرفته که می‌طلبد در این خصوص جدی‌تر اقدام شود.

دادستان شهرستان آزادشهر گفت: مردم باید احساس کنند که نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و اداره آب به شدت با چاه غیرمجاز برخورد می‌کنند و اقدام به این کار نکنند.

ایشان در پایان گفت: همیشه برای مسدود کردن چاه‌های غیر مجاز آمادگی داشته‌‌ایم.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 52
  • کد خبر : 44364