عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر برگزار شد


جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر برگزار شد 

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر به ریاست حسینی فرماندار و با حضور جمعی ازمسئولین دستگاههای اجرایی و فرهنگی مرتبط شهرستان ظهر امروز درمحل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

در این جلسه حسینی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر گفت: ضرورت دارد تمامي دستگاه‌هاي فرهنگي و پيشگيري برنامه‌هاي مفيد و متناسب را براي مدارس تدارك ديده و مشاركت لازم را در خصوص تحقق اهداف پيش بيني شده داشته باشند.
ایشان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت؛بايد نسبت به سلامت و آينده جامعه اسلامي خود دغدغه داشته باشيم و هم اينك كه بخشي از افراد گرفتار اعتياد مي شوند نيازمند توجه ويژه هستند که در این راستا شوراي مبارزه با مواد مخدر باید تمامي اين نيازمندي ها را رصد كنند.
وی در مورد فعالیت های کمیته های ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر گفت:تمامي كميته هاي متشکل شوراباید با یک برنامه منسجم و ارتباط تنگاتنگ مبارزه با مواد مخدر را ادامه دهند.
آموزش هاي همگاني ، حرفه آموزي معتادين بازپروري شده وبازگشت آنان به جامعه تأكيد كرد و بیان داشت : اين امر نياز به جديت و پشتكار بيشتر در ميان خانواده ها ، مسئولين ، و شوراي مبارزه با مواد مخدر است و بازگشت اين افراد به سلا مت جامعه كمك زیادی خواهد كرد.

 

حسینی با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و نيز وزير كشور و دبيركل ستاد در خصوص مراقبت اجتماعي در برابر آسيب‌ها خاطرنشان كرد: آموزش و پرورش داراي ظرفيت ها و بسترهاي مناسبي به منظور ايجاد نهضت و فرهنگ پيشگيري مي‌باشد كه لازم است دستگاه‌هاي فرهنگي و پيشگيري عضو شورا در اين خصوص اين اداره كل را همراهي كرده و مشاركت كنند.
فرماندار شهرستان آزادشهر همچنین با تاکید به نقش مشاوران تربیتی مدارس در این خصوص گفت:با توجه به توسعه فضاهای مجازی و آسیب های ماهواره مشاوران باید به روز باشند و با توجه به مسایل روز به وظیفه تربیتی خود بپردارند .

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر برگزار شد

 

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آزادشهر برگزار شد

 

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 74
  • کد خبر : 44399