عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » پیام تبریک فرماندار شهرستان علی آباد کتول به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی


پیام تبریک فرماندار شهرستان علی آباد کتول به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه روابط عمومی است. عاشقانی که شبانه روز در ایفای نقش خود تلاش می‏کنند.

امروزه روابط عمومی پل ارتباطی میان افراد جامعه، سازمانها و نهادها می باشد. لذا اهمیت و ضرورت روابط عمومی، هنر مردم داری، معرفی کردن دستگاه و مرکز ثقل اطلاعات و اخباراست ، بر اساس این نگاه است که روابط عمومی می تواند از جایگاه مهمی برخوردار شود.

شکی نیست مدیران و کارشناسان روابط عمومی با اطلاع رسانی، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرایند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می‏کنند و ما نیز قدردان این تلاش حرفه‏ای و حساس روابط عمومی‏ها هستیم.

اینجانب روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را به همه مدیران، کارکنان و کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان علی آباد کتول تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همه این عزیزان را درجهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ودولت محترم تدبیرو امید از درگاه حضرت حق مسئلت می‏نمایم.

 

حسن هدایتی کتولی

فرماندار شهرستان علی آباد کتول

 

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0