عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین شهرستان آزادشهر در واحد آزادشهر برگزار شد


جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین شهرستان آزادشهر در واحد آزادشهر برگزار شد

جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین شهرستان آزادشهر در واحد آزادشهر برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ، دکتر نادری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در این جلسه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی ایران است، گفت: «هر کدام از مسئولان با توجه به نقش و جایگاهی که در شهرستان دارند، می‌طلبد در رفع مشکلات و مسائل این دانشگاه، اقدامات درخور توجهی را انجام دهند و از آنجا که تعامل و همکاری در دنیای امروز نقش سازنده‌ای را ایفا می‌کند، باید تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات دانشجویی در شهرستان به کار بندیم.»

رئیس واحد آزادشهر، فعالیت و عملکردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر را در حوزه‌های دانشجویی و فرهنگی، عمرانی، آموزشی، پژوهشی و.... به سمع حاضران رساند و خواستار رفع مشکلاتی از قبیل ایاب و ذهاب دانشجویان، پارکینگ دانشجویی، روشنایی ورودی دانشگاه و سالم سازی محیط اطراف دانشگاه و... شد.

دکتر نادری با توجه به آغاز امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ گفت: «دانشجویان و دانش‌آموزان سرمایه‌های عظیم و آینده‌ساز کشور هستند و پویایی هر جامعه به مراکز علمی وابسته است، بنابراین وظیفه داریم به عنوان متولیان این امر مهم و برای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر مسیر توسعه دانش‌اندوزی، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.»

مهندس لاری کمان ، معاون فرماندار شهرستان آزادشهر هم با تشکر از دکتر نادری، تشکیل یک کارگروه تخصصی را در راستای رفع مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر ضروری دانست .

لاری کمان افزود: «بر اساس اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) که دانشگاه در نظر امام(ره) به عنوان یک کارخانه انسان سازی بسیار مهم تلقی شده است، باید بیش از پیش بر اهمیت و جایگاه دانشگاه پی برد و اهتمام جدی در حل مشکلات به کار بست؛ سالم سازی محیط، به‌ویژه محیط اطراف دانشگاه از واجبات است و باید به‌گونه‌ای عمل شود که محیط پیرامون آن در تعارض با دانشگاه نباشد. ایمن و سالم سازی محیط اطراف دانشگاه از لحاظ آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی از ملزومات است.»

معاون فرماندار آزادشهر در باره برگزاری سخنرانی‌ها در دانشگاه‌ها گفت: :برگزاری جلسات سخنرانی و دعوت از سخنرانان مطرح کشور باید با هماهنگی مسئولان مربوط و اخذ مجوز لازم صورت گیرد و اگر به صورت مناظره برگزار شود، بهتر است.

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 120
  • کد خبر : 45483