عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سومین جلسه شورای آموزش وپرورش برگزارشد


سومین جلسه شورای آموزش وپرورش برگزارشد

سومین جلسه شورای آموزش وپرورش برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سومین جلسه شورای آموزش وپرورش با حضور حسن هدایتی کتولی فرماندارشهرستان علی آباد کتول در محل آموزش و پرورش برگزارشد.

فرماندار ورئیس شورای آموزش و پرورش ضمن قبولی طاعات وعبادات با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری اظهارداشت:لازم است هرکس در هرجایگاهی وموقعیتی هست به حمایت از تولید داخلی وبازارخریدآن کمک کند.

رئیس شورای آموزش وپرورش حمایت از تولیدات داخلی را حمایت از جامعه ایرانی، توسعه، اشتغال و فرصتهای شغلی جدید دانست و گفت: تقویت تولید داخلی باعث رسیدن به خود کفایی، ایجاد فرصت شغلی، کاهش میزان بیکاری وکاهش آسیب اجتماعی در جامعه می شود.

هدایتی کتولی در ادامه در حمایت از شعار سال اشاره به بر برگزاری نمایشگاه جهت خرید ملزومات مورد نظر دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید کرد.

وي از آموزش و پرورش به عنوان بهترين مكان جهت فرهنگ سازي در حمايت از كالاي ايراني ياد كرد و گفت:دانش آموزان و فرهنگيان در آگاه سازي خانواده ها و در ترغيب آنان به خريد كالاي ايراني نقش بسيار مهمي را ايفا مي كنند.

در ادامه هدایتی کتولی فرماندارورئیس شورای آموزش وپرورش ضمن تقدیر از ستاد اسکان شهرستان ،از آماده‌سازی 11 مدرسه با 81 کلاس جهت اسکان مسافران تابستانی درعلی آباد کتول خبر داد.

وی گفت: این کلاس‌ها شامل 44 کلاس ویژه، و 37 کلاس گروه ب می‌باشد.

فرماندار حضورمسافرین را فرصتی جهت شناساندن فرهنگ،سنن،مکانهای سیاحتی ،دیدنی و صنایع دستی هر شهری دانست ودرپایان سفر خوبی را برای همه مسافرین گرامی که به شهرستان علی آباد کتول می آیند آرزومند شد.

سومین جلسه شورای آموزش وپرورش برگزارشد

 


 


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0