عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد


جلسه ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد

به گزارش روابط عمومیفرمانداری،جلسه ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت با حضورحسن هدایتی کتولی فرماندار شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

فرماندار در این جلسه خاطرنشان کرد:اوقات فراغت یکی از موضوعات مهم امور جوانان است که باید در تمام ایام سال مورد توجه باشد اما به لحاظ اینکه در فصل تابستان بیشتر جوانان بیکار هستند این موضوع باید بیش از هر زمان دیگری مورد توجه باشد.

هدایتی کتولی به ضرورت توجه به اوقات فراغت و اتخاذ رویکردهای مناسب در این زمینه تاکید کرد و گفت:ما موظف هستیم برای اوقات فراغت جوانان کشورو شهرمان که مهمترین سرمایه و ذخیره کشور هستند با اتخاذ رویکرد مناسب و با توجه به شرایط حاکم بر جامعه به نحوه درست و شایسته برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: مسایل مربوط به جوانان اهمیت ویژه ای دارد که ما به عنوان متولیان این امر باید شرایط پیگیری و اجرای آن را فراهم کنیم.

هدایتی کتولی همکاری کلیه دستگاههای ذیربط را در خصوص برگزاری برنامه های خوب و با کیفیت خواستار شدو گفت:برنامه های اوقات فراغت باید پاسخگوی جامعه هدف ما باشد ،اوقات فراغت یک بحث فرهنگی و بسیار مهمی در سطح جامعه است وخیل عظیمی از دانش آموزان و دانشجویان و جوانان ما با این بحث در تعطیلات تابستان درگیر هستند و ماباید با یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده بتوانیم این امر مهم را به نحو احسن و در خور جامعه انجام دهیم تا بتوانیم از آسیبهای اجتماعی که پیش روی جوانان ما است جلوگیری کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت:کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان در این امر باید ورود پیدا کنند که در این میان بعضی از دستگاهها مثل ادار ه ورزش و جوانان ,آموزش و پرورش,کمیته امداد و اداره فنی حرفه ای مستقیما"با مبحث اوقات فراغت در گیر هستند و انتظار میرود با یک برنامه ریزی دقیق شاهد پویایی اوقات فراغت جوانان در تابستان 97 باشیم.

در این نشست هر یک از ارگان های ذی ربط به بیان اقدامات انجام شده توسط دستگاه متبوع خود پرداخته و پیشنهاداتی را پیرامون ساماندهی اوقات فراغت نوجوانان، جوانان و عموم مردم در ایام تابستان ارایه کردند.

 

جلسه ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد

 

جلسه ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت برگزار شد

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .