عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ورزش های همگانی باید به عنوان یکی از زیرساختهای حفظ روحیه ورزشی در جامعه نهادینه شود

فرماندار بندرگز :

ورزش های همگانی باید به عنوان یکی از زیرساختهای حفظ روحیه ورزشی در جامعه نهادینه شود

ورزش های همگانی باید به عنوان یکی از زیرساختهای حفظ روحیه ورزشی در جامعه نهادینه شود

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : ورزش های همگانی باید به عنوان یکی از نمادهای اساسی و زیرساختهای حفظ روحیه ورزشی ، در جامعه نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز، "حسین احمدی" در جمع شرکت کنندگان همایش پیاده روی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در بندرگز افزود : با برگزاری ورزش های همگانی میتوان به یکی از اصول مفرح نگه داشتن لایه های مختلف جامعه دست یافت.

وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید برای حمایت از ورزش های همگانی و افزایش روحیه نشاط و شادابی برنامه های مناسبی را در اولویت کاری خود قرار داده و باید از این ظرفیت ها برای توسعه هر چه بیشتر ورزش همگانی در بین خانواده ها استفاده کنیم.

این مقام مسوول با تقدیر از شرکت کنندگان در این همایش ، گفت : بندرگز دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در رشته‌های گوناگون ورزشی است و قهرمانان ورزشی در این شهرستان در مسابقات ملی و بین المللی به مقام‌های شایسته‌ای دست یافته‌اند.

فرماندار بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر گفت : در مبارزه با مواد مخدر ، پیشگیری می تواند موثرترین راه و پایدارترین فعالیت برای سلامت جامعه باشد.

احمدی ، ابتلا و اعتیاد به انواع مواد مخدر را موضوع و دغدغه مهم نظام و همه مسوولان دانست و گفت : امید است این مسیر و هدف تعریف شده با همت همگانی و همدلی مردم و متولیان به نتیجه رضایت بخشی برسد و بتواند ، سلامت جامعه را حفظ و ارتقا دهد.

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور اقشار مردم ، فرماندار و مسوولان محلی در بندرگز برگزار شد.

شرکت کنندگان در این همایش مسیر میدان روستای گزغربی تا طرح جنگلکاری وطنا را پیاده روی کردند.

در پایان این همایش ، جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.


 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 93
  • کد خبر : 46803