عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » یکی از مسیرهای پیگیری و سالم سازی جامعه، شناسایی و ساماندهی نقاط آلوده است

فرماندار کلاله در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان:

یکی از مسیرهای پیگیری و سالم سازی جامعه، شناسایی و ساماندهی نقاط آلوده است

یکی از مسیرهای پیگیری و سالم سازی جامعه، شناسایی و ساماندهی نقاط آلوده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ مهندس حمیدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر طرح شهید شوشتری که تیر ماه برگزار گردید تصریح گرد:یکی از مسیرهای پیگیری و سالم سازی جامعه ، شناسایی ، بررسی و ساماندهی و رفع مشکلات نقاط آلوده می باشد.
 رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بیان اینکه طرح شهید شوشتری همواره به عنوان یکی از محور های مهم دستور کار جلسات شورای مبارزه با مواد مخدر می باشد،افزود:ادارات می بایست با جدیت تمام، سعی و تلاش خود را در انجام وظایف محوله و ایجاد محیط پاک و فراهم نمودن زمینه های سلامت روستای در طرح شهید شوشتری بکار گیرند.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود:الگوی عملیاتی اقتصاد مقاومتی در کاهش آسیب های اجتماعی و طرح های حمایتی از نقاط آسیب زا و پرخطر و توانمند سازی بهبود یافتگان حائز اهمیت بوده و بسیار موثر می باشد که نمونه آن ارائه آموزشهای اداره فنی و حرفه ای و معرفی برای دریافت تسهیلات اشتغال زائی می باشد.
وی درخصوص اجرای طرح شهید شوشتری در روستای طوقه خبر داد و گفت:از همه ادارات و دستگاه ها توقع داریم تا با برنامه ریزی مدون وارد عرصه شوند و خدمات ارائه کنند.
مهندس حمیدی در پایان افزود: مدیران عضو شورا طی یک هفته آینده؛ پیشنهادات و برنامه های فرهنگی خود را بمنظور پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی (اعتیاد، طلاق و..) به دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری ارائه دهند.

یکی از مسیرهای پیگیری و سالم سازی جامعه، شناسایی و ساماندهی نقاط آلوده است


ارسال کننده خبر : فرمانداری کلاله
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : کلاله
  • بازدید : 58
  • کد خبر : 47510