عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنری وتفریحی در تفرچگاه ها برگزار شد


جلسه برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنری وتفریحی در تفرچگاه ها برگزار شد

جلسه برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنری وتفریحی  در تفرچگاه ها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در راستای اجرای برنامه های فرهنگی ،هنری ،تفریحی و اوقات فراغت شهروندان ومسافران گرامی با حضور حسن هدایتی کتولی فرماندار شهرستان علی آباد کتول ومدیران دستگاه های مرتبط در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

فرماندار در این جلسه با اشاره به فصل تابستان زمان مسافرت وتفریح هموطنان و مردم عزیز شهرستان می باشد می باشد گفت: شهر ستان علی آباد کتول جاذبهها و مکان‌های تفریحی و تاریخی فراوانی دارد که میتواند زمینه جذب گردشگران و مسافران را فراهم کند.

وی ادامه داد: پارک جنگلی کبودوال ودودهنه محمد آباد کتول وزرین گل از جاذبههای طبیعی شهرستان است که میتواند سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب کند، همه باید به این مهم توجه داشته باشند که ورود هر چه بیش‌تر مسافر به این شهر باعث افزایش درآمد اقتصادی مردم خواهد شد.

هدایتی کتولی با اشاره به حضور مسافرین در تفرچگاه ها گفت:در مسائل فرهنگی باید اول خودمان پیشقدم باشیم و باید این فضا را طوری محیا کنیم افرادی که می آیند به خودی خود تمایل به رعایت مسائل آن محیط را داشته باشند.

هدایتی کتولی در پایان خواستار فراهم نمودن وسایل تفریحی ،ورزشی در تفرجگاه های این شهرستان را داشته و از همه مهم ترتاکید بر فراهم نمودن آسایش و امنیت برا ی مسافران را داشت و گفت:که ان شا الله مسافرین ومهمانان گرامی با خاطره خوب وسلامتی ازشهرستان ما بروند.

 

جلسه برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنری وتفریحی  در تفرچگاه ها برگزار شد

 

جلسه برنامه ریزی برنامه های فرهنگی هنری وتفریحی  در تفرچگاه ها برگزار شد

 


 


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .