عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » فرماندار آزادشهر: انجمن مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان آزادشهر تشکیل می شود


فرماندار آزادشهر: انجمن مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان آزادشهر تشکیل می شود

فرماندار آزادشهر: انجمن مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان آزادشهر تشکیل می شود

 فرماندار شهرستان آزادشهر در جلسه ای با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد و جمعی از فعالین عرصه فرهنگی و هنری شهرستان آزادشهر گفت: انجمن مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان آزادشهر تشکیل می شود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ "سید رسول حسینی" شهرستان آزادشهر را دارای هنرمندان پرآوازه، فرهنگ غنی و تاریخ پر افتخار دانست و خاطر نشان کرد: افرادی زیادی در این شهرستان وجود دارد که تاریخ شفاهی شهرستان و استان را در سینه دارند که نیاز است معلومات آنها مکتوب شود و در اختیار نسل جدید قرار گیرد.

 وی تشکیل انجمن مفاخر فرهنگی و هنری را محفلی برای تجمیع هنرمندان و مفاخر شهرستان دانست و اظهار داشت: شناسایی مفاخر شهرستان، تبادل اطلاعات و تجربیات، خلق ایده های نو هنری و فرهنگی، برگزاری نمایشگاه آثار فرهنگی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و انجام کاهای جدید و بدیع را از اهداف تشکیل انجمن مفاخر شهرستان آزادشهر می باشد.

 در ادامه خانم رجنی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر گزارشی از فعالیت های فرهنگی شهرستان، تعداد مفاخر و نوع فعالیت های آنها و روند تشکیل انجمن مفاخر فرهنگی و هنری ارائه نمودند.

 در پایان مقرر شد اعضای حاضر در جلسه ظرف مدت 1 ماه تعداد مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان را استخراج و به فرمانداری ارائه تا روند تشکیل انجمن مفاخر فرهنگی و هنری انجام شود.

 


فرماندار آزادشهر: انجمن مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان آزادشهر تشکیل می شود

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 54
  • کد خبر : 52958