عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تجلیل از بازنشستگان و مصرف کنندگان نمونه اداره آبفار شهرستان آزادشهر


تجلیل از بازنشستگان و مصرف کنندگان نمونه اداره آبفار شهرستان آزادشهر

در مراسمی با حضور سید رسول حسینی فرماندار، حسین لاری کمان و حمیدرضا ملک حسینی معاونین فرماندار و علیرضا محمدی ثانی رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان آزادشهر از بازنشستگان و مشترکان کم مصرف و نمونه حوزه اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان آزادشهر تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده مجموعه کارکنان و آبداران، محمدی ثانی رییس اداره آبفار شهرستان را یکی از مدیران موفق و پرتلاش شهرستان نامید و تصریح کرد: فعالیت شما کارکنان اداره آب به جهت اینکه وسیله رساندن یکی از نعمت های خداوند به مردم که موجب پاکی و آبادانی می شود هستید، باید شکرگذار خداوند متعال باشید.
نماینده عالی دولت در شهرستان مشکل آب شرب را اولویت اول شهرستان نامید و اشاره کرد: سعی کنید با مدیریت درست منابع در دسترس کمبودهای آبی موجود را تا حدودی جبران کنید.
محمدی ثانی رییس اداره آبفار گزارشی از اقدامات و فعالیت های در حال انجام اداره متبوع خود ارائه و یادآور شد: همه موفقیت های حوزه آبفار حاصل مجاهدت های بازنشستگان و تلاش های آبداران عزیز در سطح روستاهای شهرستان می باشد.
وی افزود: به شخصه معتقدم تنبیه و تشویق باید به صورت یکسان دیده شود همینطور که به مشترکان کم مصرف اخطار قطعی آب صادر می دهیم، از مشترکان کم مصرف هم تجلیل و قدردانی می کنیم.
در ادامه از بازنشستگان و مشترکان کم مصرف و نمونه حوزه آبفر شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

 


تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 58
  • کد خبر : 53499