عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نقش مدیریتی دانشجویان برای آینده انقلاب اسلامی ضروری است

فرماندار بندرگز :

نقش مدیریتی دانشجویان برای آینده انقلاب اسلامی ضروری است

نقش مدیریتی دانشجویان برای آینده انقلاب اسلامی ضروری است

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : نقش مدیریتی دانشجویان برای آینده انقلاب اسلامی بسیار ضروری و اساسی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ "حسین احمدی" در گفت و گوی خبری به مناسبت 16 آذر روز دانشجو افزود : به طور قطع دانشجویان انقلابی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون نقش های مدیریتی پررنگی را ایفا کرده اند.

وی بیان داشت : قشر دانشجو به عنوان چشم بیدار و فرهیخته جامعه توانسته است در مسیر اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی فتح قله های بین المللی علم و دانش را مدنظر قرار دهد و ایران اسلامی را به یکی از کشورهای قدرتمند در این عرصه تبدیل نماید.

فرماندار بندرگز اظهار داشت : دانشجویان همواره در راهپیمایی اوایل انقلاب و در تمام صحنه‌های سیاسی انقلاب در خط مقدم برای دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته‌اند.

احمدی ادامه داد :  بدون شک ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پربرکت انقلاب اسلامی را پروریدند تا امروز آن نهال به درختی تنومند و استوار تبدیل شود.

وی ضمن تبریک 16 آذر روز دانشجو به تمامی دانشجویان و فرهیختگان ، افزود : توفیقات روزافزون همه دانشجویان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌ های علمی ، پژوهشی ، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌ نمایم.


 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 36
  • کد خبر : 54453