عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دعوت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری


دعوت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری

دعوت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از مردم برای استقبال از رئیس جمهوری

 نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک از عموم مردم شریف و ولایت مدار استان گلستان برای حضور در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری دکتر روحانی دعوت و اظهار داشتند: یقیناً حضور پرشور مردم همچون سنوات گذشته موجب دلگرمی مسئولین در مسیر خدمت رسانی و توسعه خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام آیت الله نورمفیدی و دکتر هاشمی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند متعال را شاکریم که مردم ولایت مدار، عزیز و شریف گلستان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، میزبان ریاست محترم جمهوری دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید هستند.
اکنون در آستانه این سفر ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب، امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام خصوصاً 4هزار شهید استان از عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان دعوت می نماییم با حضور گرم و مهمان نوازانه خود در آیین استقبال از جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رأس ساعت 9 صبح روز دوشنبه 24 دی ماه در محل استادیوم تختی شهرستان گنبد کاووس، پرچم مهمانوازی استان گلستان را همچون گذشته در همراهی دولت تدبیر و امید برافراشته نگاه دارند تا خاطره ای ماندگار از همبستگی و وحدت بی بدیل نگارستان ایران در تاریخ این سرزمین به یادگار بماند.
امید است این سفر حاوی برکات بی نظیری در مسیر توسعه پایدار و همه جانبه برای مردم استان باشد و موجب جهشی در رشد و پیشرفت گلستان گردد.
 
سید مناف هاشمی                        سید کاظم نورمفیدی
استاندار گلستان                   نماینده ولی فقیه در استان گلستان

تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .