عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان

شهردار گرگان خبر داد:

برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان

برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان

شهردار گرگان از برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود در خصوص برنامه‌های جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان برگزاری مسابقه رالی نقشه‌خوانی شهری خانوادگی است.
وی ادامه داد: ثبت‌نام این مسابقه از 30 آبان ماه آغاز شده و تا ششم آذرماه ادامه دارد و روز چهارشنبه هفتم آذرماه کلاس توجیهی برگزار و در تاریخ پنجشنبه پنجم آذرماه این مسابقه در گرگان برگزار خواهد شد.
شهردار گرگان بیان کرد: این مسابقه از میدان شهرداری گرگان شروع خواهد شد و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نقطه‌ای در محور ناهارخوران به عنوان نقطه پایانی مسابقه خواهد بود.
دادبود با اشاره به اینکه این مسابقه با همکاری هیات موتورسواری و اتوموبیل رانی شهرستان گرگان اجرا خواهد شد، تصریح کرد: به نفر اول 10 میلیون ریال، نفر دوم هفت میلیون و 500 هزار ریال، نفر سوم پنج میلیون ریال و نفر چهارم دو میلیون و 500 هزار ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
وی با تقدیر از اداره ورزش و جوانان گرگان، پلیس راهور و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان، تاکید کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 01732124462 با پیش شماره  تماس بگیرند.
 
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .