عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » نرم‌افزار تلفن همراه حمل و نقل شهری به زودی در گرگان بهره‌برداری می‌شود

شهردار گرگان:

نرم‌افزار تلفن همراه حمل و نقل شهری به زودی در گرگان بهره‌برداری می‌شود

نرم‌افزار تلفن همراه حمل و نقل شهری به زودی در گرگان بهره‌برداری می‌شود

 
شهردار گرگان گفت: نرم‌افزار تلفن همراه جامع حمل و نقل شهری نیز به زودی وارد چرخه خدمت می‌شود و در این نرم‌افزار تلفن همراه زمانبندی تردد اتوبوس‌ها مشخص خواهد شد و کنترل و نظارت ما نیز بر عملکرد تاکسی‌ها و حمل و نقل عمومی شهر بیشتر خواهد شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود در حاشیه دیدار مردمی با شهردار گرگان که در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان برگزار شد، اظهار کرد: پیرو جلسه دیدارهایی که با مردم برگزار می‌کنیم امروز در این سازمان حاضر شدیم و همزمان موضوعات مرتبط با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان هم مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: خوشبختانه رویکرد اصلی مدیریت شهری در این دوره توسعه حمل و نقل عمومی است و خوشبختانه تاکسی اینترنتی «پارسی تاکسی» با تلاش‌های سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان مجوز لازم را اخذ و فعالیتش را آغاز کرده است.
شهردار با اشاره به خرید 20 دستگاه اتوبوس برای ناوگان حمل و نقل عمومی شهر گرگان، گفت: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر گرگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و در نظر داریم نوسازی اتوبوس‌ها را بیشتر اجرایی کنیم.
دادبود بیان کرد: در شهر گرگان با کمبود اتوبوس روبرو هستیم و دلیل آنهم این است که در هفت سال گذشته هیچ اتوبوسی به شهر اضافه نشده و با این وجود در کنار خرید 20 دستگاه اتوبوس در ماه‌های گذشته، 20 دستگاه اتوبوس دیگر را هم از وزارت کشور درخواست کرده‌ایم و منتظریم این موضوع محقق شود. وی تاکید کرد: نرم‌افزار تلفن همراه جامع حمل و نقل شهری نیز به زودی وارد چرخه خدمت می‌شود و در این نرم‌افزار تلفن همراه زمانبندی تردد اتوبوس‌ها مشخص خواهد شد و کنترل و نظارت ما نیز بر عملکرد تاکسی‌ها و حمل و نقل عمومی شهر بیشتر خواهد شد.

تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .