عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در همایش تقسیمات کشوری و انتخابات وزارت کشور


حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در همایش تقسیمات کشوری و انتخابات وزارت کشور

حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در همایش تقسیمات کشوری و انتخابات وزارت کشور

"سیدعلی مهاجر" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان به همراه "هادی احمدی" مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری، در همایش سه‌روزه با عنوان "تقسیمات کشوری و انتخابات" در مجموعه امام خمینی(ره) وزارت کشور، شرکت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ؛ در این همایش "محسن اسلامی" مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور با تشکر و قدردانی از زحمات همه عوامل و دست‌اندرکاران در حوزه سیاسی استانداری‌ها، آخرین وضعیت پیش ثبت نام الکترونیک متقاضیان نمایندگی مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد و افزود: استقبال بی‌سابقه حدود ۵۰ هزار داوطلب نشانه‌ی توجه نخبگان و دل‌سوزان به آینده و سرنوشت کشور است.

هم‌چنین "عبدالله مرادی" مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور با تاکید بر اهمیت تبیین سیاست‌های دولت سیزدهم توسط مدیران سیاسی کشور افزود: توجه به اهمیت حضور فعالان سیاسی و احزاب، برگزاری نشست‌ها با حلقه‌های میانی و متنفذین و گسترش فرهنگ گفتگو در بین مردم به ویژه فعالان سیاسی بسیار مهم بوده و باید مدنظر قرار داشته باشد.

"زهرا احمدی" مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور نیز در این جلسه به تشریح چالش‌های پیش روی این حوزه پرداخت و بیان داشت: برای حل چالش‌های پیش روی تقسیمات، نیازمند کار دقیق علمی و کارشناسی و بررسی همه جانبه از لحاظ مسائل فرهنگی، اقتصادی، حفظ اکولوژی، زیست محیطی و حفظ هم‌بستگی بین مردم است.

گفتنی است این همایش با حضور معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداران و مدیران کل دفاتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری‌ها برگزار شد.


 


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .