عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » انتخابات می تواند منشا تحولات و تغییرات باشد

رییس ستاد انتخابات استان در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی بندرگز:

انتخابات می تواند منشا تحولات و تغییرات باشد

انتخابات می تواند منشا تحولات و تغییرات باشد

سیدعلی مهاجر اظهار داشت : ما شب قدر انقلاب را در پیش داریم و 20 روز دیگر تا انتخابات فرصت باقی است و انتخابات می تواند منشا تحولات و تغییرات باشد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرگز ،شنبه مورخ ۲۱ بهمن ،مراسم افتتاح متمرکز طرح های اقتصادی و پروژه های عمرانی شهرستان بندرگز با حضور سید علی مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان،صابر حسن پور فرماندار شهرستان بندرگز و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان برگزار شد.
سید علی مهاجر گفت :مقام معظم رهبری تاکید کرده است که جهاد تبیین یک فریضه قطعی و فوری است و بر تک تک ما واجب است که تبیین کنیم.وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرمایند راه علاج وسوسه تبلیغاتی اثرگذار به ذهن جوان و نوجوان ما باتوم نیست بلکه تبیین است گفت : ما تکلیف داریم که تبیین گر باشیم و راه مقابله با تبلیغات دشمن این است که همه ما تبیین گر باشیم و مطمینا با تبیین امیدواری ها و انگیزه ها بیشتر خواهد شد.
وی تاکید کرد که برای آبادانی و پیشرفت کشور لازم است که تمامی افراد در دستگاه های اجرایی کشور با روحیه جهادی و انقلابی و ایثارگری کار کنند .
وی با اشاره به حادثه تروریستی کرمان گفت :از خون شهدا و حضور آنها است که ما دوام و انسجام میگیریم و با تلاش های صورت گرفته در تاریخ ۱۱ اسفند ماه با حضور حداکثری انتقامی بزرگ خواهیم گرفت .

انتخابات می تواند منشا تحولات و تغییرات باشد

 

انتخابات می تواند منشا تحولات و تغییرات باشد

 ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 58
  • کد خبر : 110350