عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افتتاح طرح تاب آوری اجتماعی زنان در نیازآباد کلاله

با حضورمدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان برگزار شد :

افتتاح طرح تاب آوری اجتماعی زنان در نیازآباد کلاله

افتتاح طرح تاب آوری اجتماعی زنان در نیازآباد کلاله

با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان طرح تاب آوری اجتماعی زنان در محله نیاز آباد کلاله افتتاح شد.

دکتر کلثوم غفاری توران در این مراسم ضمن بیان سخنانی درخصوص اهمیت تشکیل خانواده و تحکیم بنیان خانواده گفت : تشکیل خانواده سنت حسنه پیامبر(ص) است.

وی ادامه داد: حفظ و صیانت از اعضای خانواده مسئله مهمی است ، یک اجتماع سالم از وجود خانواده های سالم شکل می گیرد اگر پدر و مادر از وظایف خود نسبت به تربیت فرزند مطلع نباشند بی شک خانواده به چالش کشیده شده و بنیان خانواده متزلزل خواهد شد و در پی آن کشور نیز آسیب خواهد دید .

غفاری با بیان اینکه آسیب های اجتماعی زنگ خطری بزرگ برای همه مادران و پدران است گفت: درسالهای گذشته استفاده ازرسانه و وسایل ارتباط جمعی به این شکل وجود نداشت ولی امروزه دنیا پیشرفت کرده و وسایل ارتباط جمعی دنیایی را بوجود آورده که ضروریست نسبت به تربیت فرزندان آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشیم تا از مواجه شدن آنان با آسیب های اجتماعی که از فضا های مجازی رخنه می کند جلوگیری کنیم.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: امید است خانواده ها با حضور درکلاس های آموزنده و مفید تاب آوری اجتماعی ، با آگاهی در تربیت فرزندانشان تلاش نمایند ودر مواجهه با مشکلات , توان حل آن را داشته باشند.

شایان ذکر است: بازدید مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از روند اجرایی طرح تاب آوری اجتماعی زنان در روستای نیاز آباد کلاله با حضورمعاون فرماندار، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیروی انتظامی و امام جمعه ی اهل سنت این شهرستان همراه بود .

افتتاح طرح تاب آوری اجتماعی زنان در نیازآباد کلاله


 


ارسال کننده خبر : اداره کل دفتر امور زنان و خانواده
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : banovan
  • بازدید : 243
  • کد خبر : 39245