عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » آئین افتتاحیه نخستین کارگاه و آزمایشگاه فناوری‌های نوین پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد

با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گلستان؛

آئین افتتاحیه نخستین کارگاه و آزمایشگاه فناوری‌های نوین پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد

آئین افتتاحیه نخستین کارگاه و آزمایشگاه فناوری‌های نوین پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد

در پنجمين روز از دهه مبارك فجر و همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، آئين افتتاحيه نخستين آزمايشگاه و كارگاه فناوري‌هاي نوين پارك علم و فناوري گلستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، اين آزمايشگاه و كارگاه به همت پارك علم و فناوري گلستان صبح امروز با حضورسرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گلستان، امام جمعه و فرماندار شهرستان آق‌قلا، رئيس و مديران ارشد پارك علم و فناوري گلستان، رئيس شركت شهرك‌هاي صنعتي گلستان، تعدادي از مديران استاني و مديران شركت‌هاي دانش‌بنيان در ساختمان كسب‌وكار واقع در شهرك صنعتي آق قلا افتتاح شد.
اين مركز از سه بخش مجزاي آزمايشگاه ميكروبي، آزمايشگاه شيميايي و كارگاه نمونه‌سازي فناوري  در سالني به مساحت 370 متر مربع و با هزينه‌اي بالغ بر 30 ميليارد ريال به همت پارك علم و فناوري گلستان به بهره‌برداري رسيد.
گفتني است كليه دستگاه‌ها و تجهيزات آزمايشگاهي و كارگاهي اين آزمايشگاه تولید شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي است و از اين پس تمامي شركت‌هاي فناور، دانش‌بنيان، شركت‌هاي مستقر در شهرك صنعتي آق‌قلا و محققان استان مي‌توانند براي انجام آزمايشات پيشرفته مورد نظر از امكانات موجود در اين آزمايشگاه استفاده نمايند.


نام دستگاه ارسال کننده خبر : پارک علم و فناوری گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0