عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » عزم جدی سازمان جهت تکمیل هرچه سریعتر کارخانه کمپوست آزادشهر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان :

عزم جدی سازمان جهت تکمیل هرچه سریعتر کارخانه کمپوست آزادشهر

 

 عزم جدی سازمان جهت تکمیل هرچه سریعتر کارخانه کمپوست آزادشهر

بازدید مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان از روند تولید آزمایشی کود فاین همزمان با شروع به کار خط پردازش توسط شرکت تدبیر انرژی هیرکان، مجری طرح RDF در کارخانه کمپوست آزادشهر(زون شرقی) استان.

سمیعی در این بازدید گفت: خط تولید کود فاین با ظرفیت تولید روزانه 30 الی 40 تن کمپوست مرغوب در کارخانه کمپوست آزادشهر فعالیت خود را آغاز کرد

وی یاد آور شد: این کود با دانه بندی صفر تا 6 میلی متر و دارای درصد خلوص بالا بوده و قابلیت غنی سازی و پلت کردن برحسب نیاز کشاورزان را دارد و همچنین این سازمان برنامه ریزی جهت تولید کمپوست مرغوب مخصوص صادرات را در دستور کار خود داریم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان در خصوص عزم جدی سازمان جهت تکمیل هرچه سریعتر کارخانه کمپوست آزادشهر گفت : کارخانه کمپوست زون شرقی استان  یکی از پروژه های کلیدی در استان گلستان می باشدکه در جهت خدمت رسانی به مردم شرق استان گلستان و همچنین با دریافت مجوزهای قانونی از سازمان حفاظت محیط زیست کشور و کارگروه ملی پسماند بنا گردیده است.

سمیعی در ادامه یاداور شد  : امیدواریم با توجه به راه اندازه واحد کمپوست سازی سایت آزادشهر در رونق کشاورزی و اقتصاد منطقه تآثیر بسزایی داشته باشیم.

 

شایان ذکر است: خط پردازش این مرکز توسط شرکت مذکور آغاز بکار کرد و طی برنامه ریزیهای بعمل آمده در ظرف یک ماه آتی; روزانه حدود 300 تن در روز زباله های شرق استان را پردازش و تفکیک می نماید.

 

عزم جدی سازمان جهت تکمیل هرچه سریعتر کارخانه کمپوست آزادشهر

 

عزم جدی سازمان جهت تکمیل هرچه سریعتر کارخانه کمپوست آزادشهر


ارسال کننده خبر : معاونت هماهنگی امور عمرانی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : omrani
  • بازدید : 134
  • کد خبر : 58170