عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » گلستان حامی مطبوعات و رسانه ها، توسعه استان با رسانه های پویا هموار می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری در نشست مشترک با مدیران روزنامه همشهری بیان نمود:

گلستان حامی مطبوعات و رسانه ها، توسعه استان با رسانه های پویا هموار می شود

 گلستان حامی مطبوعات و رسانه ها، توسعه استان با رسانه های پویا هموار  می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان عصر امروز در نشستی مشترک با مدیران روزنامه همشهری که به استان سفر کرده بودند دیدار و گفت و گو کرد. 

"عبدالرضا چراغعلی" در دیدار با جلال خوشچهره سردبیرکل استان های همشهری، محسن افشاری، معاون امور استان های این موسسه و ستاره حجتی سرپرست همشهری در استان گلستان با بررسی مشکلات مالی و چالش های یک سال اخیر در این روزنامه گفت: بی شک توسعه استان نیازمند مطبوعات و رسانه های پویا و فعال است. 
چراغعلی با بیان ضرورت حضور رسانه ها در یکی از حساس ترین سال های 40 سال اخیر برای کشور و انقلاب اسلامی ادامه داد: گلستان همواره حامی رسانه ها بوده است و خواهد بود. در خصوش رفع مشکلات روزنامه همشهری در گلستان راه حل های اجرایی بررسی و اجرایی خواهد شد. 
او بیان اینکه در سال رونق تولید همچنان محوریت اشتغال از اولویت هاست ادامه داد: اشتغال در حوزه فرهنگ نیز یکی از زمینه های مورد توجه ماست و امیدوارمی با تعامل سازنده هم به ارتقای فرهنگی استان کمک کنیم و هم مقوم ثبات شغلی اصحاب رسانه، مطبوعات و فرهنگ باشیم. 
شایان ذکر است ویژه نامه روزنامه همشهری بیش از سه ماه پیاپی است که تنها در قالب نسخه های مجازی منتشر می شود و شروع دوباره فعالیت و امکان انتشار دوباره به صورت کاغذی برای بار دیگر، مهم ترین موضوع نشست مذکور بود.

گلستان حامی مطبوعات و رسانه ها، توسعه استان با رسانه های پویا هموار  می شود

 


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0