عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افتتاح سالن اجتماعات غدیر فرمانداری شهرستان آزادشهر با اعتبار 500 میلیون تومان

با حضور معاون استاندار؛ فرماندار آزادشهر و نماینده مجلس شورای اسلامی؛

افتتاح سالن اجتماعات غدیر فرمانداری شهرستان آزادشهر با اعتبار 500 میلیون تومان

افتتاح سالن اجتماعات غدیر فرمانداری شهرستان آزادشهر با اعتبار 500 میلیون تومان

صبح یکشنبه سوم شهریورماه مصادف با دومین روز از هفته دولت مراسم افتتاح سالن اجتماعات غدیر فرمانداری شهرستان آزادشهر با اعتبار 500 میلیون تومان و با حضور نذیری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری؛ سید رسول حسینی فرماندار؛ علیرضا ابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسیولین شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این آیین ضمن عرض تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: یکی از مشکلات ادارات دولتی در شهرستان ةزادشهر عدم استانداردسازی محیط اداری و عدم استفاده از اصول مهندسی در راستای رفع نیازمندی ها بوده است.
وی افزود: یکی از ایراداتی که در شهرستان آزادشهر وجود داسشت عدم وجود یک سالن اجتماعات استاندارد برای استفاده ادارات و نهادها در اجرای مراسمات عمومی بود که با علیرغم عدم بودجه لازم و فقط با کمک های خیرین سالن اجتماعات غدیر فرمانداری را در مدت 6 ماه و با اعتبار 500 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رساندیم.
در ادامه علی نذیری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری هم در این مراسم با تشکر از این اقدام جهادی مدیریت شهرستان آزادشهر گفت: سالن غدیر با امکانات بسیار خوب و شیک در شان شهرستان آزادشهر می باشد که امیدوارم در مراسمات مهم شهرستان مایه آبرو این شهر شود.
 

افتتاح سالن اجتماعات غدیر فرمانداری شهرستان آزادشهر با اعتبار 500 میلیون تومان


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 59
  • کد خبر : 64863