عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » توزیع اعتبار موضوع ماده 23 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی

در دستور کار شورای ترافیک استان قرار گرفت :

توزیع اعتبار موضوع ماده 23 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی

توزیع اعتبار موضوع ماده 23 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار در جلسه شورای ترافیک و کمیسیون ایمنی راههای استان اعلام کرد: توزیع اعتبار موضوع ماده 23 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در دستور کار شورای ترافیک استان قرار گرفته است.

رضا مروتی گفت: با توجه به ابلاغ اعتبار موضوع ماده 23 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و بررسی جهت توزیع آن ، براساس شاخصهای تعریف شده در دبیرخانه شورای ترافیک استان از قبیل میزان جرائم رانندگی – میزان تصادفات – وضعیت ترافیکی شهرها و میزان ایمن سازی و پیشگیری از سوانح رانندگی – توزیع اعتبار به صورت شهرستانی در دو حوزه شهری و روستائی صورت گرفته است.

وی افزود: باتوجه به شروع تعطیلات نوروزی و لزوم پیش بینی اقدامات ترافیکی ، پروژه های عمرانی در معابر و محورهای برون شهری تا 20 اسفند تعطیل و مجددا شروع به کار آنان از پانزدهم فروردین 94 خواهد بود.

باتوجه به آمار تصادفات و نظر به احداث باند شمالی محور آزادشهر- نوده خاندوز و دستور رئیس کمیسیون ایمنی و راههای استان، مقرر شد به صورت میدانی با حضور فرماندار شهرستان ، نقاط قوت و ضعف بررسی و تصمیم گیری جهت بازگشایی مجددا در دستور کار این کمیسیون قرار گیرد.

همچنین؛ مرحله اول و دوم و سوم طرح جامع حمل و نقل و ترافیک گرگان که شامل بررسی مقدماتی ، جمع اوری آمار و اطلاعات و تحلیل اطلاعات و مدلسازی سیستم حمل و نقل و ترافیک در سال پایه بوده بطور کامل بررسی و مقدمات مرحله چهارم که شامل پیش بینی آینده و ارائه ارزیابی گزینه ها ، طرحها و راهکارها و سیاست های مناسب و موثر در افق کوتاه مدت و بلندمدت طرح بوده توسط مشاور ارائه گردید.


ارسال کننده خبر : معاونت هماهنگی امور عمرانی
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : omrani
  • بازدید : 864
  • کد خبر : 6536