عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان:

رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت است

رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان بر تلاش خالصانه همه کارکنان مجموعه در راستای انجام وظایف اداری و رسالت سازمانی به خصوص در جهت پاسخگویی به مردم و ارائه خدمات تأکید کرد.
 عزیزه امامی در جلسه با کارکنان دفتر اداری مالی استانداری گلستان اظهار کرد: داشتن نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع دو عامل مهم موفقیت سازمانی است و مدیران و کارمندان باید با جدیت تمام برای ترویج و رونق دادن به این دو ویژگی حیاتی تلاش مضاعفی کنند.
وی تصریح کرد: برقراری نظم و انضباط اداری نیز به مسئولی نیاز دارد که خود الگوی نظم و انضباط باشد و اگر بخواهد زیرمجموعه‎ اش از بی ‎نظمی به دور بماند و نظم و انضباط در محیط کار حاکم باشد باید خود نمونه یک انسان منضبط باشد، در غیر این صورت نباید از کارمندان خود انتظار نظم و انضباط را داشته باشد.
 امامی از تشکیل کمیته صرفه‎ جویی در استانداری و فرمانداری ‎های استان خبر داد، تصریح کرد: در شرایطی که دولت تدبیر و امید با تلاش شبانه‎ روزی سعی در حل مشکلات مردم از طریق مهار تورم و رونق اقتصادی است دستگاه ‎های اجرایی از جمله واحدهای تابعه وزارت کشور، استانداری‎ها و فرمانداری‎ها نیز باید برنامه دقیق برای جلوگیری از مصرف غیرضروری و صرفه‎ جویی داشته باشند.
 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان خاطرنشان کرد: این دفتر با درک درست از شرایط موجود کشور و اعتبارات محدودی که دارد اقدام به تشکیل این کمیته با هدف مدیریت درست بر منابع مالی و هزینه‎ ای در سطح واحدهای استانداری و فرمانداری‎ها کرده است.
 وی با تاکید بر اینکه به دنبال استفاده بهینه از منابع هستیم، یادآور شد: صرفه ‎جویی به معنی کم مصرف کردن یا اصلا مصرف کردن نیست، بلکه جلوگیری از مصارف غیرضروری است در واقع همان استفاده درست و بهینه مصرف کردن است.
 امامی ادامه داد: به دنبال این هستیم که کارکنان فهیم و کارآمد ما با درک درست از شرایط همچون گذشته که بیشترین همراهی را در اجرای سیاست‎های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت کریمه داشته‎اند، در تحقق اهداف این کمیته نیز همراهی لازم را داشته باشند.
 وی تشریح کرد: خوشبختانه دکتر حق ‎شناس استاندار گلستان تاکید ویژه ‎ای بر خدمت ‎رسانی صادقانه به مردم و حفظ و حفاظت از بیت ‎المال و اموال دولتی دارند و دستورات ویژه‎ای در خصوص صادر می‎کنند.

رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت است

 

رعایت نظم و انضباط اداری پایه و اساس خدمت است


ارسال کننده خبر : معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 112
  • کد خبر : 66078