عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » حضور منحصربه‌فرد گلستان در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان:

حضور منحصربه‌فرد گلستان در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در حاشیه بازدید از بخش نمایشگاهی استان در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران گفت: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان در این دوره از نمایشگاه با ظرفیت منحصربه‌فردی و با هدف معرفی دیوار دفاعی گرگان حضور یافته است.

به گزارش روابط‌عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، ابراهیم کریمی شنبه 26 بهمن 98 در بازدید از سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی‌وسومین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تهران گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری که امسال به صورت همزمان با نمایشگاه ملی صنایع‌دستی برگزار شده است، هر ساله با حضور فعال بخش‌های مخنلف حوزه گردشگری کشور برگزار می‍شود و استان گلستان هم هر سال در این نمایشگاه با توان بیشتری حضور دارد.
او تصریح کرد: ظرفیت و قابلیت‌های متنوع استان گلستان باعث شده تا در هر سال حضور در این نمایشگاه تازگی و پویایی خاصی را شاهد باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال شاهد حضور بیشتر مجموعه‌های گردشگری، بوم‌گردی‌ها، و دفاتر خدمات مسافرتی استان هستیم و این نشان از این است که این نمایشگاه روند رو‌به‌رشدی را دنبال می‌کند.
او اضافه کرد: حضور بخش خصوصی استان در نمایشگاه بین‌امللی گردشگری تهران نشان از این است که فعالان این حوزه اثر این نمایشگاه را لمس کرده‌اند.

نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .