عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » معاون سیاسی، امنیتی استانداری: از مردم خواهش می کنیم به قرنطینه خانگی ادامه دهند


معاون سیاسی، امنیتی استانداری: از مردم خواهش می کنیم به قرنطینه خانگی ادامه دهند

معاون سیاسی، امنیتی استانداری: از مردم خواهش می کنیم به قرنطینه خانگی ادامه دهند

 مهندس عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در برنامه زنده و گفتگوی ویژه اخبار ساعت ۲۰ گلستان ؛ با موضوع بررسی آخرین وضعیت کرونا در گلستان بیان نمود از مردم خواهش می کنیم به قرنطینه خانگی ادامه دهند.

عبدالرضا چراغعلی در گفتگوی ویژه خبر صدا و سیما از مردم خواست در روزهای آینده از حضور به تفرجگاه ها و مناطق عمومی خودداری کنند. وی با اشاره به اینکه هیچ چیز بهتر از درمان و قرنطینه در منزل نیست، افزود: قرنطینه خانگی می تواند ما را در کنترل این ویروس در استان یاری کند. 
رییس شورای اطلاع رسانی گلستان با بیان این مطلب که در کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی استان و قرارگاه زیستی که با حضور دستگاههای ذیربط تقریبا همه روزه تشکیل می شود اقدامات خوبی صورت گرفته و بخش قابل توجهی  از مصوبات آن با کمک مردم و جامعه پزشکی اجرایی شده است به برگزاری جلسه شورای اطلاع رسانی استان اشاره کرده و گفت : رسانه ی ملی در این بحران نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی داشته و در مقابله با اخبار غیر رسمی و غیر مستند هم باید بتواند موفق عمل کند 
چراغعلی با تشکر از  نقش کادر پزشکی در مواجهه با این ویروس به برگزاری جلسه با خیرین جامعه سلامت ، سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای خیریه اشاره کرد و گفت : با توجه به تصمیمات متخذه در استانداری برگزاری هرگونه مراسم و تجمعات و مسابقات ورزشی و برگزاری بازارچه های محلی ممنوع بوده و با کمک روحانیت مراسم و تجمعات مذهبی نیز کاهش یافته است.
چراغعلی با بیان این مطلب که با تعطیلی برخی تجمعات نظیر بازارچه های محلی قطعا برای مردم و کسبه مشکلاتی به وجود خواهد آمد از این افراد عذرخواهی کرده و تاکید کرد هدف از این گونه اقدامات جلوگیری از شیوع ویروس و حفظ سلامت مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری: از مردم خواهش می کنیم به قرنطینه خانگی ادامه دهند

 


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .