عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » رسیدن به جهش تولید نیازمند کار و مدیریت جهادی است


رسیدن به جهش تولید نیازمند کار و مدیریت جهادی است

رسیدن به جهش تولید نیازمند کار و مدیریت جهادی است

عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در دیدار با کارکنان فرمانداری گنبدکاووس، اظهارکرد: موجی که کرونا در سطح دنیا و کشور ایجاد کرد، سبب غافلگیری همگان شده و هزینه های مادی و معنوی زیادی در این زمینه صرف گردید.
وی افزود: بنابراین این بیماری آن پتانسیل و توانی که برای جهش تولید لازم است را تحت شعاع قرار داده اما این مسأله نباید سبب کم کاری ما شود.
چراغعلی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در شروع سال از تحریم ها و شرایط کرونا مطلع بودند و فرمودند که جهش تولید باید به هر قیمتی که است، اتفاق بیفتد لذا همه باید توان و همت خود را در این راه صرف کنند.
وی با اشاره به شرایط سختی که تحریم ها در کشور ایجاد کرده، گفت: ما باید در این شرایط سخت هنرنمایی کنیم وگرنه در شرایط عادی و با بودن پول و امکانات همه می توانند، مدیر باشند.
معاون استاندار گلستان خطاب به کارکنان فرمانداری گنبد، گفت: در این شرایط سخت باید بیشتر کنار مردم بوده و بیشتر از گذشته همگام با برنامه های کلان کشور حرکت کنیم.
چراغعلی با بیان این که مردم در شرایط سخت بیشتر از ما انتظار دارند، اضافه کرد: مولفه های جهش تولید متفاوت است و باید کار مفید، ارتباط با گروه های مردمی و غیره افزایش یافته تا در نهایت به جهشی در تولید منجر شود.


ارسال کننده خبر : فرمانداری گنبد کاووس
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گنبد
  • بازدید : 677
  • کد خبر : 73252
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.