عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » همزمان با هفته محیط زیست، اداره حفاظت محیط زیست رامیان افتتاح شد


همزمان با هفته محیط زیست، اداره حفاظت محیط زیست رامیان افتتاح شد

همزمان با هفته محیط زیست، اداره حفاظت محیط زیست رامیان افتتاح شد

روز سه شنبه 20 خرداد همزمان با هفته محیط زیست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رامیان با حضور مهندس میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، محمد رضا کنعانی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، فرماندار، شهردار و دیگر مسئولان شهرستانی و مقامات محلی، طی آئینی افتتاح شد.
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری گلستان امروز در این مراسم گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری که در راستای حفاظت از محیط زیست انجام گرفته است این یگ گام بزرگ و مهم در حفاظت از محیط زیست استان است .
مهندس غراوی افزود : اداره حفاظت محیط زیست شهرستان از نیازهای اساسی شهرستان رامیان بوده و امیدوار هستیم با شروع به کار این اداره شاهد تسهیل فرآیند انجام خدمت رسانی در حوزه محیط زیست شهرستان رامیان باشیم.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نیز در سخنانی ضمن تشکر از مقامات استانی برای افتتاح اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رامیان ، توضیحاتی در خصوص چگونگی همکاری تمامی بخشها و نهادها که برای افتتاح این اداره متقبل زحمت شده اند را ارائه نمودند.
 محمد رضا کنعانی در این مراسم گفت: با پیگیری های استانی بعمل آمده براساس چارت تشکیلاتی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رامیان در سازمان حفاظت محیط زیست مصوب شده است  و با تلاش مسئولان استانی این اداره راه اندازی و  خوشبختانه امروز به بهره برداری رسید. ضمن تشکر از تلاش مسئولان استانی و شهرستانی برای ایجاد اداره محیط زیست شهرستان رامیان افزود: کلیه نیازهای اولیه این اداره اعم تجهیزات و اتوماسیون ادارای لازم فراهم شده  نیروهای متخصص در حوزه محیط طبیعی و انسانی در این اداره مشغول به خدمت هستند.
لازم به ذکر است که در پایان این مراسم، غلامرضا کریمی که پیش از این رییس اداره حفاظت محیط زیست گنبد کاووس بود به عنوان نخستین رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رامیان  منصوب شد.

ارسال کننده خبر : معاونت هماهنگی امور عمرانی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : omrani
  • بازدید : 930
  • کد خبر : 73452
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.