عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » آغاز به کار کلینیک عارضه یابی واحد های تولیدی در استان گلستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان خبرداد:

آغاز به کار کلینیک عارضه یابی واحد های تولیدی در استان گلستان

آغاز به کار کلینیک عارضه یابی واحد های تولیدی در استان گلستان
 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی از هفته آینده فعالیت هایش را در استان گلستان آغاز میکند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گمیشان؛ ابراهیم کریمی ۹ تیرماه در 313 مین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در شهرستان گمیشان برگزار شد با قدردانی از تلاش فرمانداران استان در راستای تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: در کلینک های راه اندازی شده واحدهای تولیدی که در تملک بانک ها قرار دارند شناسایی و با سرمایه گذار جدید فعالیت های تولیدی را از سر میگیرند یا با سرمایه گذار قبل مجدد راه اندازی می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان خاطر نشان کرد: با اجرای کلینک های عارضه یابی واحدهای تولیدی، واحدهای نیمه فعال به سمت فعال شدن و واحدهای فعال را در راستای افزایش سرمایه سوق می دهیم تا واحد تولیدی راکت در استان نداشته باشیم.
همچنین فرماندار گیمشان در دومین جلسه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان گفت: در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید برای فعال شدن ۶طرح اقتصادی شهرستان گمیشان راهکارهای عملی ارائه شد.
احمد دستمرد یادآور شد: در این جلسه ۶طرح اقتصادی در شهرستان گمیشان که دچار مشکلات خاصی بودند مورد بررسی قرارگرفت که در این جلسه مدیران دستگاه های اجرایی،مدیران عامل بانک ها،ومتقاضیان حضور داشتند.
وی افزود: در این جلسه تمام این ۶طرح مورد بررسی قرار گرفته راهکارعملی ارائه و مصوب گردید که این مصوبات بطور جدی پیگیری خواهد شد تا نتیجه مورد نظر حاصل گردد تا فعالیت این واحدهای اقتصادی مجدد از سرگرفته شود.
دستمرد در پایان حفظ اشتغال را هدف اصلی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برشمرد و گفت: ایجاد اشتغال جدید به عنوان هدف بلندمدت مورد توجه است که در این بخش نیازمند اطلاع رسانی درست رسانه‌ها و حمایت مردم هستیم.
آغاز به کار کلینیک عارضه یابی واحد های تولیدی در استان گلستان

ارسال کننده خبر : فرمانداری گمیشان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گمیشان
  • بازدید : 463
  • کد خبر : 74068
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.