عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » فرهنگیان پیشگامان تغییر و تحول در جامعه هستند

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار گلستان :

فرهنگیان پیشگامان تغییر و تحول در جامعه هستند

فرهنگیان پیشگامان تغییر و تحول در جامعه هستند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ، فرهنگیان و معلمان را پیشگامان تغییر و تحول در جامعه و حرکت به سمت توسعه و پیشرفت دانست و بر تلاش همه‌جانبه برای رفع مشکلات این قشر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ "عبدالرضا چراغعلی" در نشست با رییس و معاونین اداره آموزش و پرورش بندرگز افزود : در ماه‌های اخیر شاهد فعالیت‌های بسیار خوب دستگاه تعلیم و تربیت و معلمان بودیم.

وی خاطرنشان کرد : رویکرد گلستان در خصوص بیماری کرونا توجه به سلامت مردم به ویژه دانش آموزان است که در این خصوص نباید تصمیماتی گرفته شود که سلامت شهروندان با آسیب مواجه کند.

معاون سیاسی ، امنیتی استانداری گلستان بر اتخاذ تهمیدات لازم از سوی فرمانداران مبنی بر بازگشایی مدارس از 15 شهریور سال جاری تاکید کرد.

چراغعلی خاطرنشان کرد: وجود فرمانداران بعنوان رییسان شورای آموزش و پرورش شهرستان‌ها فرصتی مغتنمی است که باید از آنها استفاده کرد.

وی با اشاره به فعالیت خیرانِ مدرسه‌ساز که با نهایت عشق در کنار آموزش و پرورش قرار دارند ، تصریح کرد: باید از ظرفیت‌های موجود در راستای توسعه بخوبی بهره‌برداری کنیم.

فرماندار بندرگز نیز در این نشست گفت : آموزش و پرورش نهاد انسان سازی است که باید در راه اعتلای آن همه اهتمام کنیم و این دستگاه طی سال های اخیر در شهرستان توفیقات خوبی داشت.

"حسین احمدی" افزود : از کادر آموزشی و معلمان پرتلاش شهرستان بندرگز که با کوشش های فراوان به رغم مشکلات ناشی از بیماری کرونا ، امر آموزش را تعطیل نکردند ، قدردانی می کنم.

فرهنگیان پیشگامان تغییر و تحول در جامعه هستند

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 209
  • کد خبر : 74605
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.