عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان :

جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد

 مديركل راه وشهرسازي استان گلستان از برگزاري جلسه كميسيون ماده پنج با دستور کار بررسی مغایرت های طرح شهرهای گنبد و آزادشهر با حضورمعاون عمرانی استاندار گلستان خبر داد .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان: مهندس "حسين محبوبي" مديركل راه وشهرسازي استان گلستان در گفتگو باپايگاه خبري اين اداره كل بيان داشت آخرین بررسی مغایرت های طرح شهرهای گنبد و آزادشهر در سالجاری از جمله موردی بود كه در اين جلسه به بحث و بررسي گذاشته و تصميمات لازم اتخاذ شد.

دبير كميسيون ماده پنج استان گلستان يادآورشد در اين جلسه، رئیس شوراي شهر و شهرداران شهرهای گنبد و آزادشهر نیزحضور داشتند .

اين جلسه با حضورمعاون عمرانی استاندار گلستان و ساير مديران كل عضو اين کمیسیون در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استاندارگلستان برگزار شد.

كميسيون ماده 5 قانون تاسيس شورايعالي شهرسازي و معماري ايران كميسيوني است براي بررسي و تصويب طرح تفصيلي و تغييرات بعدي آن كه به رياست استاندار محترم و در غياب ايشان معاون محترم امور عمراني استانداري بعنوان قائم مقام و دبيري مديركل راه و شهرسازي تشكيل مي شود و معاونت شهرسازي و معماري اداره كل راه و شهرسازي نيز مسئوليت دبيرخانه اين كميسيون را بر عهده دارد.

هم استانی های گرامی متوانند جهت اطلاع از آخرین مصوبات کمیسیون ماده 5به پایگاه خبری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان به نشانی https://golestan.mrud.ir/ مراجعه فرمایند.

  

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : خراساني
  • بازدید : 84
  • کد خبر : 83361
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.