عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » باید با برنامه ریزی برای حل مشکلات و تقویت ظرفیت های منطقه تلاش کرد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان :

باید با برنامه ریزی برای حل مشکلات و تقویت ظرفیت های منطقه تلاش کرد

باید با برنامه ریزی برای حل مشکلات و تقویت ظرفیت های منطقه تلاش کرد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: باید با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی برای برون‌رفت از مشکلات و تقویت ظرفیت‌های اقتصادی این منطقه تلاش کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ سیدعلی مهاجر در نشست شورای اداری بخش نوکنده از توابع شهرستان بندرگز اظهارداشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی با هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های منطقه می‌توانند نقش تاثیرگذاری در توسعه گلستان داشته باشند.
وی بیان کرد: منکر وجود مشکل در استان نیستیم اما در صورت همراه نشدن دولتی‌ها با سایر نهادها ، مردم ، نخبگان ، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اتفاق زیادی برای حل آنها رخ نمی‌دهد چراکه در دولت سیزدهم بودجه نسبت به دولت‌های قبلی فرق چندانی نکرده اما ریل‌گذاری برای توسعه کشور برگرفته از آموزه‌های دینی و انقلابی تغییر کرده است.
معاون استاندار گلستان ، عقب ماندگی‌های استان را ناشی از فضاهای سیاسی و حزبی دانست و از مسوولان و فعالان اجتماعی خواست گرایشات فکری خود را معطوف به زمان انتخابات کنند و بدون توجه به حزب و جناح خاص با رفاقت و دوستی و قرارگیری در مسیر انجام کارهای عمرانی و اقتصادی باعث شادی دل خانواده شهدا شوند.
مهاجر افزود: مسوولان باید اولویت خود را رفع دغدغه‌های مردم قرار دهند و در دوره مسوولیت خود در هر پست و سازمانی به گونه‌ای رفتار کنند که هنگام مرگ و ترک دنیا سبک‌بال باشند.
وی ادامه داد: فضای کاری یک مدیر انقلابی باید بر پایه تعامل و هم‌افزایی میان دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادهای خدمات‌رسان و استفاده از ظرفیت نخبگان باشد.
معاون استاندار گلستان گفت: مردم به دولت سیزدهم اعتماد کردند و از ما خدمت صادقانه می‌خواهند پس وظیفه داریم با روحیه ایثار و از خود گذشتگی بر تکالیف و باورهای برگرفته از شهدا عمل کنیم.
مهاجر افزود: دشمن با شکل دادن جنگ نامتعارف رسانه‌ای برای بزرگنمایی مشکلات و کمرنگ نشان دادن فعالیت‌های تاثیر گذار دولت در مسیر رشد و توسعه ایران اسلامی به دنبال ناامید کردن مردم جامعه است لذا همگی ما موظف هستیم با حرکت در مسیر جهاد تبیین و معرفی ظرفیت‌ها در کشور امیدآفرینی کنیم.
وی گفت: استاندار گلستان به عنوان یکی از مدیران انقلابی با عملکرد هوشمندانه و برنامه ریزی موثر خود در سفر اسفندماه سال گذشته رییس جمهور به این استان توانست اعتبارات خوبی را جذب کند و می‌طلبد سایر مدیران استانی و شهرستانی با این روحیه برای رسیدن بیش از پیش این خطه به پیشرفت و آبادانی تلاش داشته باشند.
فرماندار بندرگز ، تنی چند از مدیران کل استانی هم در نشست شورای اداری بخش نوکنده حضور داشتند.

باید با برنامه ریزی برای حل مشکلات و تقویت ظرفیت های منطقه تلاش کرد

 

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرگز
ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : بندرگز
  • بازدید : 92
  • کد خبر : 97376