عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » وحدت و همدلی بین مردم ، عامل اصلی شکست دشمنان است


وحدت و همدلی بین مردم ، عامل اصلی شکست دشمنان است

وحدت و همدلی بین مردم ، عامل اصلی شکست دشمنان است 

حاجی گلدی کر معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار در مصلی نماز جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: حجمه و فشارهای دشمن وحدت بین مردم را نشانه گرفته است اما همدلی و وحدت مردم، دشمنان را با شکست مواجه می کند.

ایشان که به همراه استاندار محترم در روز شانزدهم دیماه در شهرستان آزادشهر حضور داشتند، در سخنرانی پیش از برگزاری نماز جمعه اهل سنت نگین شهر، ضمن تقدیم سلام و تحیات دکتر زنگانه استاندار گلستان گفت:هدف از حضور کاروان خدمت در شهرستان آزادشهر، ارائه خدمت به مردم و آشنایی با مشکلات منطقه است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گفت: دولت سیزدهم از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم آگاه است و تمام تلاش و اقدامات آنان در جهت رفع مشکلات مردم است.

وی افزود: نمایندگان دولت مردمی دکتر رئیسی در استان گلستان، حضور در میان آحاد مردم و بررسی مشکلات شهروندان را الویت کاری خود می دانند؛ از این رو ضمن حضور در شهرستان های استان، به بررسی مشکلات و رفع آن می پردازند.

حاجی گلدی کر با اشاره به وحدت مثال زدنی مردم و اقوام مختلف استان گلستان خاطر نشان کرد:مردم استان با استفاده از وحدت، اغتشاشات اخیر را مدیریت نموده و بار دیگر نقشه شوم دشمنان را خنثی کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حجمه و فشارهای دشمن وحدت بین مردم را نشانه گرفته است اما همیشه همدلی و وحدت مردم عامل اصلی شکست دشمنان بوده است.

شایان ذکر است پس از برپایی نماز جمعه ، میز خدمت با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار، مدیران استانداری و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد و مردم حاضر در خصوص مشکلات خود با مدیران صحبت کردند.

 

وحدت و همدلی بین مردم ، عامل اصلی شکست دشمنان است

 

وحدت و همدلی بین مردم ، عامل اصلی شکست دشمنان است

 ارسال کننده خبر : معاونت توسعه مدیریت و منابع
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .