عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » خدمات دولت باید از کانال روابط عمومی انعکاس یابد


خدمات دولت باید از کانال روابط عمومی انعکاس یابد

خدمات دولت باید از کانال روابط عمومی انعکاس یابد

دبیر شورای اطلاع رسانی استان گلستان با تاکید بر اهمیت جایگاه اطلاع رسانی ، اظهار کرد: خدمات دولت باید از کانال روابط عمومی فرمانداری ها انعکاس یابد و روابط عمومی ها باید ارتباط تنگاتنگی با فرماندار داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، علی یازرلو در جلسه ای با حضور روابط عمومی فرمانداری های مرکز و غرب استان، تصریح کرد: امروز شبکه های مجازی از اهمیت بالایی برخوردارند و باید با استفاده از ارتباطات ، تمامی کانال ها و شبکه های مجازی شهرستانی در رصد روابط عمومی فرمانداری قرار داشته باشند.

وی افزود: اهمیت مسئله اطلاع رسانی در شفافیت، دقت و سرعت است و از این نظر باید روابط عمومی ها علی رغم گستردگی فعالیت ها ، مسئله اخبار را با درایت پیگیری کنند.

در این جلسه مسئولان روابط عمومی ها نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و بر روشنگری خدمات دولت تدبیر وامید ، افزایش و ایجاد انگیزه و رغبت در روابط عمومی ها با پشتیبانی و حمایت های مالی ، پیگیری تجهیز و به روز رسانی ابزار سخت افزاری و نرم افزاری روابط عمومی ها، مشارکت بخش خصوصی در یکسری از امور روابط عمومی ، تشکیل کمیته فضای مجازی در شهرستانها و راه اندازی کمپین اطلاع رسانی در استان تاکید کردند.

 همچنین مقررشد به منظور بررسی و تبادل نظر بیشتر جلسه ای با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان رییس شورای اطلاع رسانی استان با روابط عمومی فرمانداریها گذاشته شود.

 

خدمات دولت باید از کانال روابط عمومی انعکاس یابد

خدمات دولت باید از کانال روابط عمومی انعکاس یابد

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.