عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » کشور بیش از هر زمانی نیاز به وحدت دارد/اجرای ۱۳ هزار پروژه طی 5 سال در گلستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

کشور بیش از هر زمانی نیاز به وحدت دارد/اجرای ۱۳ هزار پروژه طی 5 سال در گلستان

کشور بیش از هر زمانی نیاز به وحدت دارد/اجرای ۱۳ هزار پروژه طی 5 سال در گلستان

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در آئین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت که در شبستان امامزاده عبدالله (س) شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار داشت: امروز همه تریبون های جامعه باید در راستای وحدت و آرامش مردم تلاش کنند.

"علی اصغر طهماسبی" با اشاره به تهدیدات اقتصادی دشمن و ضرورت ایستادگی در مقابل آن افزود: مردم مشکلات را تحمل می کنند، اما در برابر تبعیض، بی عدالتی، رانت خواری، اختلاس و رشوه نمی توانند سکوت کنند.
وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا جلوی سنگ اندازی در کار مردم و پیشرفت نظام گرفته شود و از طریق قانون با آنان برخورد قاطع صورت گیرد.معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه جنگ بین فقر و غنا از پیدایش حضرت آدم(ع) وجود داشته و ادامه یافته است، تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس و در جنگ سخت و نظامی پیروز میدان بودیم و سربلند بیرون آمدیم اما برای پیروزی در سایر جنگ‌های تحمیلی جبهه استکبار، باید با نفس خود مبارزه کنیم تا پیروز میدان شویم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ادامه داد: ما در حوزه‌های مختلف در حال جنگ با استکبار و ایادی آنها هستیم، این مبارزه نیاز به روشنگری دارد و باید همه جامعه نسبت به این مهم اهتمام داشته باشند.

طهماسبی گفت: آمریکایی‌ها جنگ هیبریدی و ترکیبی را برعلیه انقلاب اسلامی آغاز کردند و مقام معظم رهبری اخیراً در جمع مردم بیان کردند که امکان ندارد در این شرایط با مستکبران مذاکره کنیم و این مهم را باید به گوش مردم برسانیم.

وی افزود: اگر جامعه ما از تهدیدات دشمن آسیب ببیند همه ما مقصر هستیم، باید آگاهی عمومی را نسبت به دسیسه های دشمن بالا ببریم، امروز دشمن جنگ تحمیلی دیگری را برعلیه ما آغاز کرده و باید در این مسیر بصیرت‌افزایی و روشنگری کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، گفت: تنها در پنج سال گذشته ۱۳ هزار پروژه در استان گلستان افتتاح و کلنگ زنی شده و تا کنون بیش از۶ هزار میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

طهماسبی در پایان بیان کرد: اقشار مختلف مردم مطالبات به حقی دارند و دولت با تمام توان در تلاش است که این مشکلات را به حداقل برساند.

کشور بیش از هر زمانی نیاز به وحدت دارد/اجرای ۱۳ هزار پروژه طی 5 سال در گلستان

 


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0