عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » مهلت شرکت در فراخوان دو پرسش استاندار تمدید شد


مهلت شرکت در فراخوان دو پرسش استاندار تمدید شد

مهلت شرکت در فراخوان دو پرسش استاندار تمدید شد

مشاور جوان استاندار از تمدید مهلت شرکت در فراخوان دو پرسش استاندار از جوانان گلستان خبر داد.

علی نصیبی اظهار داشت: با توجه به تداخل بخشی از زمان تعیین شده  با امتحانات دانشگاه ها و تقاضای برخی جوانان مبنی بر ارائه فرصت بیشتر، مهلت شرکت در فراخوان پرسش استاندار از جوانان تمدید شده و جوانان زیر 35 سال گلستان، تا یکم اسفند 93 برای ارسال پاسخ زمان دارند.

وی افزود: تا به اکنون نزدیک به هشتاد پاسخ تشریحی در رابطه با پرسش های دکتر صادقلو استاندار گلستان، از سراسر استان به این حوزه ارسال شده است.

لازم به ذکر است دکتر صادقلو استاندار گلستان از جوانان استان خواسته است، به جهت هم اندیشی با مسئولان گلستان، ایده های خود را در دو زمینه محور توسعه استان و راهکار جهت حل مشکل اشتغال بیان نمایند.

سوالات:

1-به نظر شما اولویت و محور توسعه استان می بایست کدامیک از بخش های صنعتی، اقتصادی، گردشگری، کشاورزی، فناوری اطلاعات، و ... باشد؟ توضیح دهید.

2-برای کاهش نرخ بیکاری در استان گلستان چه پیشنهاداتی دارید؟

لازم به ذکر است این پرسش ها در دیدار استاندار گلستان با اعضای کارگروه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، و ... حوزه مشاور جوان استانداری از سوی دکتر صادقلو مطرح شده بود.

 افراد علاقه مند که حداکثر 35 سال سن دارند، می توانند با ذکر نام و نام خانوادگی، سال تولد، تحصیلات، شماره های تماس، نشانی، و ...، پاسخ های خود را از طریق پست الکترونیک حوزه مشاور جوان استانداری به نشانی  javan@golestanp.ir  تا ابتدای اسفند ماه 93 ارسال نمایند.

 

پاسخ های ارائه شده از سوی کارشناسان بررسی و به پنج نفر از برگزیدگان از سوی استانداری گلستان جوایزی تعلق خواهد گرفت.


تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 100
  • نویسنده : javan
  • بازدید : 1288
  • کد خبر : 5278