عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » عملکرد شهرداری گرگان در نگهداری و ارائه خدمات در پارک جنگلی النگدره بی‌نظیر است

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار گلستان:

عملکرد شهرداری گرگان در نگهداری و ارائه خدمات در پارک جنگلی النگدره بی‌نظیر است

  عملکرد شهرداری گرگان در نگهداری و ارائه خدمات در پارک جنگلی النگدره بی‌نظیر است
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار گلستان گفت: عملکرد شهرداری گرگان در نگهداری و ارائه خدمات در پارک جنگلی النگدره بی‌نظیر است و هیچ نهاد دیگری بهتر از شهرداری گرگان نمی‌تواند از این پارک جنگلی ارزشمند حفاظت کند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، میرمحمد غراوی در بازدید از غرفه شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران، اظهار کرد: هر نمایشگاه گردشگری در معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت های گردشگری هر منطقه و استان نقش مهمی دارد.
وی افزود: هرساله این نمایشگاه‌ها در سطح کشور برگزار می‌شود و کسانی که فعالیت گردشگری دارند ظرفیت‌های گردشگری خود را ارائه داده و نسبت به جذب گردشگر اقدام می‌کنند.
غراوی ادامه داد: متأسفانه شهرستان‌های استان و کسانی که قابلیت‌های بالایی در زمینه گردشگری دارند کمتر راغب هستند که ظرفیت‌های خود را معرفی کنند بنابراین در این زمینه باید فرهنگ سازی شود و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به وجود آید تا بتوانیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.
وی گفت: این نمایشگاه در پایان سال برگزار می‌شود و بهترین فرصت برای جذب گردشگر در ایام نوروز است و باید ظرفیت‌ها را بیشتر معرفی کنیم تا بتوانیم گردشگر را در شهرهای خود متوقف کنیم.
غراوی تصریح کرد: از ویژگی بارز استان قرارگیری در بین جنگل‌های هیرکانی و دریا و ساحل است ولی اشتیاق در مجتمع‌های گردشگری و ادارات زیاد نیست که این ظرفیت‌ها را معرفی کنند و همه چیز را به سمت بخش خصوصی سوق می‌دهند و باید همه همکاری کنند و قابلیت‌های بیش از پیش معرفی کنیم تا بتوانیم از ظرفیت‌های توریسم و گردشگری استفاده کنیم.
وی اظهار کرد: شهرداری‌ها وظایف عدیده‌ای دارند و کمتر به کارهای گردشگری می‌پردازند و عمدتاً به این بسنده شده که در مبادی ورودی شهرها کمپین ایجاد کرده و برشور توزیع کنند.
غراوی تأکید کرد: در کنار آن می‌شود ظرفیت‌های خوبی ایجاد کرد تا مسافران از آن بهرهمند شوند و این نیازمند این است که هم ما به شهرداری‌ها توصیه کرده و هم شورهای اسلامی شهر به این امر اشتیاق داشته باشند تا شهرداری‌ها را به معرفی ظرفیت‌ها راغب کنند.
وی با بیان این که شهرداری گرگان در این زمینه مستثنی است، افزود: از ویژگی بارز گرگان جنگل النگدره است و از سال‌های قبل شهرداری آن را به عنوان تفرجگاه زیبا اداره و نگهداری می‌کند که این کار پرهزینه است ولی در کیفیت عالی انجام می‌شود و هیچ کس از عهده آن برنمی‌آید و مطمئناً اگر شهرداری و شورا دست از نگهداری النگدره و ناهاخوران بردارند هیچ کس نمی‌تواند این خدمات را ارائه بدهد.
غراوی خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در این اماکن انجام شده و هر روز که می‌گذرد خدمات بهتری با تجهیزاتی که با محیط و سلامت مردم سازگاری دارد، ارائه می‌شود.
طبق گفته وی ساخت جاده سلامت و پیست دوچرخه سواری در گرگان همه این ها نشان می‌دهد که شهرداری گرگان به این امر راغب است و در این زمینه موفق بوده است.

عملکرد شهرداری گرگان در نگهداری و ارائه خدمات در پارک جنگلی النگدره بی‌نظیر است


تأیید کننده خبر : کارشناس3
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0